Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Gospodarka a rozwój Twojego biznesu. Jak radzić sobie w czasie kryzysu gospodarczego? Rozwiązania dla Twojej firmy.
Awatar użytkownika
pasta
Posty: 71
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:09

Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: pasta »

Coś słyszeliście na ten temat?
Awatar użytkownika
krakowska
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:15

Re: Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: krakowska »

Niby coś słyszałam a nawet czytałam taką https://infowire.pl/generic/release/465 ... a-chalupca publikację gdzie opisano że żeby zapobiec kryzysowi wdraża się znaną pod nazwą Agenda Warsaw City 2010 starą strategię Igora Chalupca bo się okazuje że ona nadal jest na czasie
Beast
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:08
Kontakt:

Re: Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: Beast »

Przede wszystkim właściciele firm powinni się tym martwić.
Silver Service - usługi sprzątające Małopolska.
Awatar użytkownika
Szermierka
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:59

Re: Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: Szermierka »

Właściciele firm martwią się zawsze,ale my zwykli ludzie też możemy poprawić sobie swój własny byt,choćby inwestując nie tylko na polskim rynku,ale też na rynkach zagranicznych.W Polce może gospodarka spowolnić,ale inne rynki będą się nadal rozwijały i przynosiły inwestorom zyski.
Nie wiedząc jak się za to zabrać,warto udać się do instytucji finansowej,dzięki której będziemy mieć dostęp do takich produktów jak fundusze inwestycyjne i stały kontakt z doradcą inwestycyjnym,który wytłumaczy i wesprze nas na początku tej przygody.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 28
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:12

Re: Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: Aligru »

Strategia jest taka, że teraz siedzimy w domach i pracujemy online, ja i moi wszyscy współpracownicy bez wyjątku. W międzyczasie mam w planach nadrobic zaległości językowe kursem internetowym na znanym komunikatorze ze szkołą https://youenglish.school. Wejdę na nowe rynki i zdobędę zagranicznych klientów.
Awatar użytkownika
RobekMi
Posty: 128
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:36

Re: Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: RobekMi »

Warto zadbać o swój biznes i przede wszystkim jego stabilność działania. My zdecydowaliśmy się postawić na program Invoice Digitizer który świetnie usprawnia pracę w księgowości przy wrzucaniu danych z faktur i rachunków do systemu online, dzięki czemu możesz liczyć na wysoką wydajność, łatwość oraz co ważne wszystko jest przechowywane online w tzw. chmurze. Jednocześnie teraz można wygodnie pracować z domu ze względu na sytuację, co pozwala zachować wysoka wydajność.
Awatar użytkownika
BiznesWalczy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2020, 13:40

Re: Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: BiznesWalczy »

Dla wszystkich przedsiębiorców poszukujących pomocy w uzyskaniu świadczeń z tarczy antykryzysowej 2.0 przygotowaliśmy Przewodnika Przedsiębiorcy, który przedstawia oraz opisuje kto i jak może skorzystać z tarczy antykryzysowej. Poradnik jest całkowicie darmowy wystarczy skontaktować się z nami pod adresem [email protected], bądź wejść na nasza stronę www.bizneswalczy.pl .

Jeśli poradnik nie wystarczył w ramach tego projektu przygotowaliśmy 4 wnioski z tarczy antykryzysowej 2.0 takie jak:
- pożyczka do 5000 zł,
- zwolnienie od składek ZUS,
- dofinansowanie wynagrodzeń pracowniczych,
- świadczenie postojowe dla działalności gospodarczych osób fizycznych.
Ponadto przygotowaliśmy 30 wniosków, które pomogą załatwić Państwu sprawy w ZUS, US, Sądzie oraz rozwiązać problemy z bankami, leasingiem, kontrahentami czy pracownikami.
Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej www.bizneswalczy.pl
biznesowysamouczek

Re: Jaka strategia na nadchodzące spowolnienie?

Post autor: biznesowysamouczek »

Mogę podlinkować tutaj :arrow: https://zamoznapolska.pl/forum/

To całkiem fajne forum, podobne do tego. Może znajdziesz jakieś porady. Myślę, że jak się przemyśli i przeanalizuje wszystkie dane, to będzie się dało wyjść cało z kryzysu.
ODPOWIEDZ