Zaangażowanie a wdrażanie ISO

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Dżem
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2021, 23:10

Zaangażowanie a wdrażanie ISO

Post autor: Dżem »

Każdy przedsiębiorca planujący zająć się certyfikacją jest narażony na liczne błędy przy wdrażaniu ISO. Jednym z nich jest brak zaangażowania ze strony pracowników. Jeśli mamy zamiar się rozwijać, to musimy przyzwyczaić się do dynamicznego rynku i być otwarci na zmiany, prawda? Jak taki proces wyglądał w waszych firmach?
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: Zaangażowanie a wdrażanie ISO

Post autor: Ptyki »

Tak, oczywiście przedsiębiorcy mogą napotkać problemy podczas wdrażania ISO jednak najczęściej jest to spowodowane nieodpowiednim przygotowaniem. My korzystaliśmy z firmy Pakuła Consulting w zakresie prowadzenia wdrożenia systemu ISO 9001 i wykazała się ona dużym doświadczeniem. Zostały także przeprowadzone szkolenia, które przyczyniły się do bezproblemowego wdrożenia systemu i certyfikacji. Z mojej strony polecam skorzystać z ich usług
kamilkos

Re: Zaangażowanie a wdrażanie ISO

Post autor: kamilkos »

Jeśli chodzi o ISO to znam doskonałą firmę, która specjalizuje się w tych kwestiach, mam na myśli Biuro Konsultacyjno-Usługowe ADVISORY https://advisory.szczecin.pl/oferta/ Pomogą wam we wdrożeniach systemów zarządzania jakością zgodnych z normami serii ISO 9001:2015 i AQAP. Zdecydowanie warto na tę firmę postawić, u nas znakomicie się sprawdzili, dzięki współpracy z nimi nasza firma jeszcze lepiej się rozwija, polepszył się nasz wizerunek i zwiększyła się produktywność.
ODPOWIEDZ