«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
sotka

«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy

Post autor: sotka »

«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy
Przed przyciemnieniem samochodu należy zwrócić szczególną uwagę na wybór "właściwego" filmu. W takim przypadku każde główne kryterium będzie inne. Dla niektórych jest to cena, dla innych ochrona przed promieniowaniem UV lub jakikolwiek określony wskaźnik wytrzymałości. Najczęstszym powodem jest zmiana wyglądu, piękno samochodu. W każdym razie istnieje kilka opcji, więc musisz zapoznać się ze wszystkimi, aby maksymalnie zaspokoić twoją potrzebę.
«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy https://windowfilms.pl/
Oprócz pięknego wyglądu barwienie ma również praktyczny Składnik. W razie wypadku lub uderzenia kamienia w szkło nie rozpadnie się na małe kawałki z ryzykiem zranienia pasażerów. Film (ale nie każdy) chroni przed promieniowaniem UV i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Niektóre filmy pomogą zmniejszyć temperaturę w kabinie o kilka stopni, aw chłodniejszych czasach utrzymać ciepło.
Stopień zacienienia barwienia mierzy się w procentach. Im mniejsza liczba, tym ciemniejszy film. Przy przepuszczalności światła 50-100% prawie niemożliwe jest określenie obecności zabarwienia na oku. Zgodnie z obowiązującym prawem masz prawo używać 75% folii i lżejszych do przedniej szyby, a 70% lub więcej do przedniej szyby (nikt jej nie zobaczy). Dlatego" zgodnie z prawem " sensowne jest przyklejenie tylko przezroczystej folii athermalnej do przednich okien, która ochroni nawet przed słońcem i ciepłem. Dozwolone jest umieszczenie ciemnego paska w górnej części przedniej szyby, ale takie przyciemnianie jest dozwolone na wysokości nie większej niż 14 cm.
Folie barwiące o niskim odsetku przepuszczalności światła nie tylko zakrywają samochód przed wścibskimi oczami, ale także zauważalnie pogarszają widoczność w nocy.
Obrazek