Wdrożenie ERP

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
tuliś

Wdrożenie ERP

Post autor: tuliś »

Hej muszę w swoim przedsiębiorstwie zainwestować wreszcie w system ERP. Szczerze powiem, że długo się przed tym wzbraniałem, jednak prawda jest taka, że trzeba iść z duchem czasu. Może ktoś z Was polecić coś już sprawdzonego? Sam nie wiem, na który się zdecydować.
MiłoszQ

Re: Wdrożenie ERP

Post autor: MiłoszQ »

Moim zdaniem wdrożenie systemu ERP jest bardzo dobrym pomysłem. Dobrym i co ważne wspomagającym pracę w przedsiębiorstwie. Ja jestem bardzo zadowolony w takiego rozwiązania. W wielu branżach się z korzysta i nie wiem czy jest jakieś, które narzeka. Jeśli o Jeśli chodzi o taki system to sprawdź tu ofertę wdrożeń systemu ERP . Zdecydowanie jest on pozytywną zmianą w przedsiębiorstwie i daje wiele możliwości, których wcześniej nie miałem. Uważam, że to była dobra decyzja z mojej strony.
śćak

Re: Wdrożenie ERP

Post autor: śćak »

Mogę polecić Ci system Firmao CRM, który zawiera ERP. Nie dość, że w jednym miejscu masz moduł, który służy do zarządzania magazynem, kompletacją czy produkcją to dodatkowo możesz zarządzać swoją firmą, czasem pracy pracowników, czy fakturami. W jednym systemie masz dostęp do maili oraz do powiązanych z nimi kontrahentów, czy dokumentów. Sprawdź sobie na
www.firmao.pl/ds. Przez 14 dni program jest darmowy, a można przetestować sobie wszystkie funkcje.
Rafał80

Re: Wdrożenie ERP

Post autor: Rafał80 »

Jednym z najlepszych oprogramowań dla firm jest CRM. Moim zdaniem jest to program który potrafi usprawnić działanie firmy oraz zarządzanie ją. Dzięki takim funkcjom jak wystawianie faktur oraz obsłudze produkcji i magazynów przedsiębiorstwo działa sprawniej. Ja korzystam z systemu CRM od FIRMAO, polecam sprawdzić ich ofertę, jest dobra! https://firmao.pl/ds
ODPOWIEDZ