U kogo zamowić wiatę przystankową

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Ladrian
Posty: 76
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:11

U kogo zamowić wiatę przystankową

Post autor: Ladrian »

Jak w temacie.

Znacie jakieś dobre sklepy albo wykonawców?
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:19

Re: U kogo zamowić wiatę przystankową

Post autor: Tomek »

Ladrian pisze: ↑01 kwie 2020, 13:11 Jak w temacie.

Znacie jakieś dobre sklepy albo wykonawców?
Ostatnio w firmie zamawialismy taką wiate na parking firmowy. Nie mogliśmy się doprosić o wiatę miejskiego przedsiebiorstwa komunikacji tak więc postanowiliśmy zakupic ją sami. Wiaty przystankowe ma firma Tioman. Porównywaliśmy sobie ceny w wielu innych firmach, firma Tioman jest producentem tak wiec zaoferowala nam w stosunku do innych firm najlepsza jakosć w stosunku do ceny wiaty.

Jak na razie jesteśmy zadowoleni.Wiata wykonana z dobrej klasy aluminium.
jjustić

Re: U kogo zamowić wiatę przystankową

Post autor: jjustić »

Warto się jednak postarać, by byle czego nie kupować. Bo na mojej wsi się odremontowało takie wiaty, a wyglądają, jak z PRL-u, dosłownie. Prawda jest taka, że wszystko kwestia pieniędzy, ale niejedne meble miejskie producent ma w dobrej cenie, a są nowoczesne. Nie ma też co ucinać budżetów, a kto wie, może się uda coś z rabatem kupić u porządnego dostawcy.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: U kogo zamowić wiatę przystankową

Post autor: rudolf »

Faktycznie są dość specyficzne zamówienia i ja jestem przekonany, że należy poszukać dobrego producenta. Również jakiś czas temu miałem okazję zapoznać się z ciekawym artykułem https://argonaut.edu.pl/architektura/me ... m-pojeciem gdzie dokładnie wytłumaczono czym są meble miejskie.
ODPOWIEDZ