Rachunki i księgowość

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 9:34

Rachunki i księgowość

Post autor: Agnieszka »

Cześć. Powiedzcie mi, jak wygląda u was sytuacja z rachunkami i księgowością? Zajmujecie się tym sami, czy zlecacie komuś z zewnątrz? Ja zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z abcgroup-24.pl. Może słyszeliście o tych specjalistach?
Awatar użytkownika
Ligia1987
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 18:33

Re: Rachunki i księgowość

Post autor: Ligia1987 »

Sama na pewno bym sobie nie poradziła, także długo szukałam kogoś do pomocy. Sądzę, że ABC Group to bardzo dobre biuro rachunkowe w Łodzi, jak nie jedno z lepszych. Usługi oferują kompleksowe, są dokładni, nic im nie umknie. Rewelacja.
terdan
Posty: 181
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Re: Rachunki i księgowość

Post autor: terdan »

Nie ma innej opcji jak polegać na kimś, kto się na tym zna po prostu. Można też sobie niektóre kwestie usprawnić, jak monitorowanie płatności. Kto miał z tym do czynienia to wie, ile czasu pochłania. Dlatego zdecydowałem się na wdrożenie u siebie Monpay https://monpay.pl/ . System niemal całkowicie mnie wyręcza w kontrolowaniu należności. Można też poprawić spływ należności od klientów nawet o 30%. Ten argument najbardziej mnie przekonał. Do kontrahentów idą teraz automatyczne powiadomienia o płatnościach. Do tego obsługa tego programu jest niezwykle prosta i intuicyjna.
ODPOWIEDZ