Proszę o pomoc z blogiem

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Daria Rubanką

Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Daria Rubanką »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy was interesują? proszę o pomóc :D
nieją

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: nieją »

W sumie każdy może próbować być, kim tylko chce. Ja się ciesze, że Tobie udaje się studiować i jednocześnie masz blog. Ja chcę połączyć pracę ze studiami. Tutaj https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/ mam ogólnie pokazane możliwości studiowania. Mam nadzieję, że to będzie dla mnie przyszłościowe.
giśka

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: giśka »

nieją pisze: 24 lip 2021, 12:01 W sumie każdy może próbować być, kim tylko chce. Ja się ciesze, że Tobie udaje się studiować i jednocześnie masz blog. Ja chcę połączyć pracę ze studiami. Tutaj https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/ mam ogólnie pokazane możliwości studiowania. Mam nadzieję, że to będzie dla mnie przyszłościowe.
też myślałam o pielęgniarstwie na tej uczelni ale w sumie w ostatniej chwili zmieniłam decyzję i złożyłam tu papiery na położnictwo :) teraz jestem już po pierwszym roku nauki i jestem przekonana, ze wybrałam dobrze. Uczelnia super :)
ODPOWIEDZ