Programy motywacyjne i lojalnościowe

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
zuśka

Programy motywacyjne i lojalnościowe

Post autor: zuśka »

Cześć,
Mam niedużą firmę. Zatrudniam 10 osób, prowadzę działalność już 2 rok. Generalnie na początku byłam zadowolona, ale teraz wydajność moich pracowników mocno spadła. Do tego zaczęli nadużywać swoich praw i biorą urlopy w takich terminach, że czasami sama muszę wykonywać ich zadania bo nie mam odpowiedniej ilości osób do pracy na wszystkich stanowiskach. Nie chcę ich zwalniać i rekrutować nowych. Zajmuje to sporo czasu. Myślałam o wdrożeniu programu motywacyjnego dla pracowników. Może to w jakiś sposób pomoże zmienić ich nastawienie. Kolejna kwestia, która mnie zastanawia to programy lojalnościowe dla klientów. Potrzebuję specjalisty, który zajmuje się tym i mi doradzi co i jak.
dżesika1988

Re: Programy motywacyjne i lojalnościowe

Post autor: dżesika1988 »

To przykre, gdy dajesz swoim pracownikom fajną pracę, możliwość rozwoju, a oni tego nie doceniają. W firmie, w której ja pracuję było to samo. Jestem zastępczynią prezesa i widziałam, jak on bardzo denerwował się na to, jak olewali sobie pracownicy własne obowiązki. Na szczęscie wymyślono coś takiego jak programy motywacyjne dla pracowników. U nas był to jedyny sposób na poprawę. Pomogła nam firma i360 zajmująca się organizacją programów motywacyjnych i lojalnościowych. Szybko i sprawnie przygotowali wszystko pod naszą specjalność i pod naszych pracowników. Do tego mamy też od nich program lojalnościowy dla klientów, który rusza na Święta. Nie mogę się doczekać aż to wdrożymy. Czuję, że będzie hit!
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Programy motywacyjne i lojalnościowe

Post autor: Neya »

Coraz więcej przedsiębiorstw się na to decyduje, bo i rośnie świadomość tego, jak bardzo ważne jest utrzymanie pracownika.
ODPOWIEDZ