Program lojalnościowy

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
aśka

Program lojalnościowy

Post autor: aśka »

Hej! Szukam odpowiedniego programu lojalnościowego dla mojej firmy, no i nie ukrywam, że kompletnie nie mam pojęcia, co wybrać. Zastanawiam się, szukam i sprawdzam. Mam nadzieję, że szybko uda mi się znaleźć odpowiednią firmę, ale niestety chyba nie jest łatwo. Koniecznie dajcie znać!
majuś9322

Re: Program lojalnościowy

Post autor: majuś9322 »

Koniecznie trzeba przyznać, że programy lojalnościowe dla klientów we własnym biznesie to bardzo dobre rozwiązanie i należy z niego korzystać, jeśli chcecie uatrakcyjnić oferty dla Waszych klientów. Trzeba jednak znaleźć firmę, która będzie współpracowała z Twoją firmą w takim programie, bo jednak organizacja jest tutaj bardzo potrzebna. Ja ze swojej strony mogę polecić Wam https://i360.com.pl , więc sprawdźcie sobie, na czym polega ich oferta i dlaczego może być dla Was aż tak atrakcyjna. Ja już jestem na pierwszym etapie wprowadzania wszystkiego w mojej firmie. Ale już na tym etapie polecam!
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Program lojalnościowy

Post autor: qermina »

Cześć,

Pamiętajcie, że przed zleceniem jakiejkolwiek usługi warto zdobyć trochę wiedzy. W sieci istnieje wiele artykułów na ten temat np. https://epoznan.pl/news-news-115243 gdzie dowiedziecie się jak organizacja loterii wspiera programy lojalnościowe. Warto łączyć te dwie metody promocyjne, ponieważ są bardzo skuteczne.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 148
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Program lojalnościowy

Post autor: kermit »

@qermina masz 100% rację! Na potwierdzenie Twoich słów poszperałem nieco w sieci i znalazłem kilka interesujących artykułów, którymi postanowiłem się z wami podzielić np. https://www.gazetapolska.pl/24633-czy-l ... h-klientow - znajdzie tam informacje o tym jak wygląda organizacja loterii promocyjnych i dlaczego warto prowadzić takie akcje marketingowe.
ODPOWIEDZ