Pomysł na biznes

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
PrittyWomen
Posty: 123
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:07

Pomysł na biznes

Post autor: PrittyWomen »

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów. Wstępnie udało mi tutaj http://volpato.pl/ , znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma elementy do mebli. Ktoś z was zajmuje się czymś takim ?
Awatar użytkownika
magnolia
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:01

Re: Pomysł na biznes

Post autor: magnolia »

Pomysłów na biznes jest masa, ale trzeba wszystko dobrze zaplanować.
Awatar użytkownika
rafaello
Posty: 93
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:03

Re: Pomysł na biznes

Post autor: rafaello »

Ja już będziesz mieć swój biznes, warto też pomyśleć o reklamie firmy. Teraz to każdy o to zabiega i stara się by zaistnieć na rynku. Fajną opcją też są gadżety reklamowe dla klieintów. Spory i ciekawy wybór jest tutaj https://www.giftyonline.pl/pl . Zerknij sobie i zobacz. Myślę że kubki z nadrukiem są tradycyjnę ale każdy używa je co dziennie.

picie octu jabłkowego odchudzanie
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 174
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:43

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Kinga34 »

Własna firma jest sporym wyzwaniem, które warto podjąć żeby zacząć pracować na własny rachunek. Oczywiście na początku trzeba liczyć się z kosztami na rozkręcenie biznesu. Ale wtedy zawsze może poratować Was pożyczka w AASA Polska. Dzięki niej będziecie mogli pozwolić sobie na zakup materiałów, z kórych zrealizujecie swoje pierwsze zamówienia.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2019, 21:04 przez Kinga34, łącznie zmieniany 2 razy.
:)
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 17
Rejestracja: 08 sty 2019, 8:19

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Linda »

Pomysł to już coś, ale jego realizacja czasami przerasta. W takich sytuacjach, warto odwołać się do doświadczenia fachowców, którzy po wnikliwej analizie rynku, zaproponują rozwiązania mogące przysłużyć się w osiągnięciu sukcesu w tej branży. Proponuję do takich wyzwań firmę Jantar www.jantar.pl . Specjaliści stosują się do zasad "know how"
Awatar użytkownika
Juszczak
Posty: 205
Rejestracja: 14 mar 2019, 11:40

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Juszczak »

Wedlug mnie obecnie jest zapotrzebowanie na wiele usług typu mechanika samochodowa, sprzątanie itp. Warto jednak zrobic odpowiedni research. Kiedy juz zdecydujecie sie na jeden z tych profili dzialalnosci to niezbedne jest wyposazenie sie w porzadne sprzety. Np tutaj https://www.asc-pro.pl/sklep/maszyny-komunalne/ mozecie znalezc przydatne czy to nośniki narzędzi, odkurzacze a nawet zamiatarki miejskie , ktore z pewnoscią ułatwią funkcjonowanie firmy.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 77
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:48

Re: Pomysł na biznes

Post autor: AbiUbu »

A co myślicie o założeniu firmy transportowej, zajmującej się przewozem zbóż i pasz dla zwierząt? Polska jest krajem w sporej mierze rolniczym, chyba powinno być zainteresowane tego typu usługami? Podobno do tego potrzebny jest certyfikat na transport GMP+?
Awatar użytkownika
jolka758
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:20

Re: Pomysł na biznes

Post autor: jolka758 »

Moim zdaniem dobry pomysł. Tylko musisz pamiętać o wszystkich niezbędnych dokumentach jak np list przewozowy. W takich papierach musi ci się wszystko zgadzać, nie ma miejsca na jakieś braki.

patyna do postarzania mebli
Awatar użytkownika
bizmaj
Posty: 73
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:02

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bizmaj »

Można dzisiaj szybko otworzyć swój biznes i także jak mamy firmę, która się zajmuje obróbką metalu to musimy mieć odpowiedni sprzęt. Solidne maszyny do obróbki metali kupno bez problemu znajdziemy, tylko trzeba je wybierać od sprawdzonego producenta. Jakie macie?
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 65
Rejestracja: 12 mar 2019, 12:16

Re: Pomysł na biznes

Post autor: paniola »

Moim zdaniem dobry pomysł na biznes to juz połowa sukcesu, inna ważną kwestią jest dobra i skuteczna reklama oraz gadżety reklamowe. Co jakis czas zlecam zrobienie ulotek https://www.diamond-druk.pl/druk-ulotek aby poszło w miasto, zawsze jest odzew w postaci większej liczby klientów. Jestem zadowolona, bo zawsze jest szybka realizacja. A co u was działa najlepiej?
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 106
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:27

Re: Pomysł na biznes

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcesz prowadzić własny biznes koniecznie zajrzyj na https://www.ksiega-podatkowa.pl/wyprobuj-bezplatnie To program do księgi podatkowej która ułatwi co ogarnięcie firmowych finansów. Program jest prosty w obsłudze i można skorzystać z pełnej, darmowej wersji.
Awatar użytkownika
bizmaj
Posty: 73
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:02

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bizmaj »

Inwestujecie w swoją firmę? Jakie rozwiązania wdrażacie? Na pewno potrzebujemy dodatkowej gotówki, by rozwijać firmę. Tutaj www.finiata.pl widziałam odnawialną linię finansowania i bardzo się sprawdza. Dzięki niej mamy gotówkę od razu na swoim koncie. Możemy płacić ile chcemy i elastycznie będziemy spłacać taki dług.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 255
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Pomysł na biznes

Post autor: urbanczyk »

Niestety często pomysł to za mało... potrzebne są pieniądze na rozkręcenie biznesu. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Na szczęście trafiłem z polecenia na ofertę Aasa Dla Biznesu i jak się po czasie okazało - był to strzał w dziesiątkę. Na dzień dzisiejszy moja firma bardzo dobrze prosperuje, właśnie dzięki pomocy aasa.
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 94
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:30

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Biznesowa »

Na pewno dobrym pomysłem na biznes jest własny sklep internetowy. Jeśli nie wiecie jak go stworzyć to możecie zwrócić się po pomoc do specjalistów z firmy CREHLER. Oni oferują tworzenie sklepów internetowych od podstaw. Sklepy projektowane są zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów, dzięki czemu ich obsługa jest bardzo prosta. Sklepy wykonywane są na platformie shopware.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 255
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Pomysł na biznes

Post autor: urbanczyk »

A może warto pójść w nieco innym kierunku i zdecydować się na przemysł spożywczy? Z tego co wiem, to cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Mam nawet namiar na firmę, w której możecie kupić wszystkie niezbędne maszyny. Sprawdźcie sami https://megabelzyce.pl/pl . Mam nadzieję, że zainteresuje was ta oferta i podejmiecie właściwą decyzję.
Awatar użytkownika
martyna0992
Posty: 71
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:55

Re: Pomysł na biznes

Post autor: martyna0992 »

A korzystalibyście z takiej możliwości, jak otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego? Jestem zainteresowana, ponieważ myślę o tym już od dłuższego czasu. Mam odpowiednie szkolenia i odpowiednie wykształcenie, dzięki któremu będę mogła zaproponować klientowi najlepsze usługi.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Mikka »

Natomiast ja sobie wszystko przemyślałam i chce otworzyć sklep u siebie. Już mam wszystko pod to przygotowane i teraz będę kupować do niego wyposażenie typu https://active-company.pl/10136-witryny-chlodnicze/ witryna chłodnicza nablatowa. Doskonale zdaje sobie sprawę, że musi być to dobry i niezawodny sprzęt. A ten mi się wydaje, że taki jest.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: felicita6 »

Posiadanie sklepu internetowego ma wiele korzyści. Warto się z nimi zapoznać i podjąć działanie w tym kierunku, co pozwoli na prężniejszy rozwój firmy. Polecam zajrzeć na artykuł https://artelis.pl/artykuly/74498/Najci ... ki-Magento gdzie zobaczysz, jakie obecnie są trendy i jak to wszystko funkcjonuje.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Ptyki »

a co powiecie na punkt kurierski ? moim zdaniem bardzo fajny pomysł na biznes, można go traktować jako podstawowy lub dodatkowy jako wzbogacenie oferty aktualnie prowadzonej działalności
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Pomysł na biznes

Post autor: mmka992 »

A może warto zainwestować w jakąś halę magazynową? Dla wielu osób budowa hali to świetne rozwiązanie przede wszystkim dlatego, że można takiej hali używać na wiele różnych sposobów. Dodatkowymi informacjami, jakie są Wam potrzebne, są informacje o obróbce metali. Skorzystać można w tym wypadku z firmy https://obrobka-metali.com/ która używa różnych maszyn, frezów i wiele, wiele innych opcji, aby wszystko było takie, jak trzeba. Warto skorzystać u nich z frezowania cnc.
Awatar użytkownika
Matoniak
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:34

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Matoniak »

Chciałem jeszcze dodać, ze można tez jeszcze taką hale wynająć magazynową. Sa firmy, które coś takiego proponują jak wynajem hali czy nawet wynajem maszyn. Co do frezowania to poszukuje aktualnie akcesoriów cnc i oprogramowania do przecinarki plazmowej oraz frezarki. Znalazłem taki sklep https://www.cs-lab.eu Korzystał ktos może z zakupów w tym miejscu?
Awatar użytkownika
lakilan
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:58

Re: Pomysł na biznes

Post autor: lakilan »

Największą zmorą ostatnich czasów są ciągle rosnące koszty produkcji. Najgłośniej jest chyba o zmianach cen energii elektrycznej. Zastanawiam się czy nie zainwestować dostosowanie układu elektrycznego w taki sposób, żeby umożliwić sobie kupno energii elektrycznej od dowolnego dostawcy. Podobno takie usługi oferują dobre biura projektowe z branży energetycznej.
Życie to są chwile.
Awatar użytkownika
leopoldb27
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2019, 13:52
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: leopoldb27 »

Super! Własny biznes, czemu nie. :-) Z swojej strony mogę polecić doradców zajmujących się finansami https://luxuryfinance.pl, którzy mogą pomóc w pozyskaniu pieniędzy na Twój cel. Z tego co wiem firma ma szereg pozytywnych opinii mówiących wszystko. Kolejny atut to spore grono zadowolonych klientów. Z pewnością są profesjonalistami.
Awatar użytkownika
bizmaj
Posty: 73
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:02

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bizmaj »

A jak potrzeba sporo pieniędzy na rozwój swojego biznesu to można także tutaj www.finiata.pl znaleźć odnawialną linię finansowania. Dużo łatwiej jest uzyskać pieniądze w taki sposób. Bez problemu można mieć je na swoim koncie i pożyczać takie kwoty, jakie są konieczne w danej chwili z puli.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: felicita6 »

Rozpoczęcie prowadzenia swojej firmy jest ciężkie i niezwykle wymagające ale gdy posiada się zaplecze finansowe, nie musi być to aż tak trudne. Przede wszystkim, zastanów się nad wykorzystaniem odnawialnej linii finansowania od www.finiata.pl :) To rodzaj płatności, jak kartą kredytową, które możesz wykorzystywać w razie konkretnej potrzeby. Proste i szybkie rozwiązanie, które jest nastawione na pomoc w sytuacjach kryzysowych. Skontaktuj się z nimi po więcej informacji.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 77
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:48

Re: Pomysł na biznes

Post autor: AbiUbu »

A czy znacie firmy, które oferują mercedes serwis Kraków? Najlepiej, gdyby specjalizowali się w serwisowaniu samochodów służbowych. Fajnie by było, gdyby można było na czas odstawienia samochodu do warsztatu dostać auto służbowe. Nie wiem, czy da się w ogóle znaleźć coś takiego.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:36

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Dariusz »

Niezależnie od branży trzeba być również w sieci. Tutaj https://artelis.pl/artykuly/74498/Najci ... ki-Magento zerknijcie sobie na oprogramowanie, które ułatwia prowadzenie sklepu online. W dzisiejszych czasach trzeba iść w tym kierunku, bo jedynie tutaj można upatrywać przyszłosci.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: felicita6 »

Niezależnie od tego jak właśnie zaczynasz, najważniejsze to mieć możliwość sprawdzenia i przeanalizowania wszystkich możliwych punktów zaczepienia dotyczących Twojej działalności. Jeśli w tym temacie potrzebujesz wsparcia, wejdź https://www.conquest.pl/ i przejrzyj ich ofertę. Mają doświadczenie w konsultowaniu w różnych branżach.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 255
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Pomysł na biznes

Post autor: urbanczyk »

Bez względu na to, jaki biznes prowadzicie - sprawdźcie ofertę https://craftware.pl Myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Firma ta świadczy usługi najwyższej jakości, można jej w pełni zaufać. Poza tym, rozwiązania IT są jedną z kluczowych inwestycji w firmie. Warto mieć to na uwadze chcąc dotrzeć do większej ilości klientów.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Szefowa »

Jeśli szukacie pomysłu na własny biznes, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.ppportal.pl/pomysl-na-bizne ... przyklady/. Znajdziecie tam najlepsze przykłady takich pomysłów w 2018 roku. Założenie takich właśnie firm wiązało się z dużym przychodem i szybkim rozwojem :)
Awatar użytkownika
paulina34
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:10

Re: Pomysł na biznes

Post autor: paulina34 »

Biznes teraz udany to na pewno rolnictwo. Wiele dotacji można otrzymać i wiele osób inwestując ma zbyt na tym. Jak będziesz szukać produktów , akcesorii pomocnych w magazynowaniu takich produktów rolniczych czy innych. Znajdziesz wiele propozycji w dobrej cenie na https://www.schoellerallibert.com/pl/ . Dużo asortymentu , dobrej jakości.
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kermit »

Tak naprawdę bez względu na rodzaj biznesu na jaki ostatecznie się zdecydujecie warto przemyśleć sobie temat wdrożenia odpowiednio dobranego do branży programu. Ma on za zadanie usprawnienie funkcjonowania danego biznesu. Obecnie takie rozwiązania wdraża coraz więcej branż, nawet medyczna. W przychodniach takie oprogramowanie medyczne medchart umożliwia prowadzenie dokumentacji w elektronicznej formie, wystawianie elektronicznych recept, generowanie dokumentów czy karty wizyt. To tylko kilka z zalet posiadania odpowiedniego oprogramowania.
Awatar użytkownika
Byznesmenka
Posty: 95
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:44

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Byznesmenka »

To prawda, że każda branża wymaga odpowiedniego wyposażenia. Jeśli zdecydujecie się na prowadzenie zakładu produkcyjnego to warto rozważyć wprowadzenie nowoczesnej aparatury pomiarowe. Bardzo dobry sprzęt znajdziecie w ofercie firmy Industa. Tu możecie zamówić precyzyjne analizatory biogazu, analizatory składu, wilgotnościomierze czy lepkościomierze. Firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i dobiera rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnej linii produkcyjnej.
Awatar użytkownika
bizmaj
Posty: 73
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:02

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bizmaj »

Oprogramowanie dla firm na pewno będzie pomocne i warto inwestować w najnowsze rozwiązania. Też mając swój sklep internetowy da się sporo ułatwić sobie pracy dzięki Magento 2 http://www.igroup.pl/5-korzysci-wynikaj ... magento-2/ Takie rozwiązanie pozwala na wygodne zarządzanie swoim sklepem, też zrobienie go tak, by klient mógł swobodnie się poruszać po sklepie i robić zakupy.
Beast
Posty: 57
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:08
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Beast »

Trudno jest wpaść na coś naprawdę interesującego. ;)
Silver Service - usługi sprzątające Małopolska.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 89
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:47

Re: Pomysł na biznes

Post autor: nika »

Pewnie, że tak. Zawsze lepiej pracować u siebie. Można pomyśleć na przykład o produkcji artykułów spożywczych. Oczywiście przydadzą Wam się też specjalistyczne opakowania więc odsyłam do strony https://biss.com.pl/ .
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 94
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:30

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Biznesowa »

Moim zdaniem całkiem dobrym pomysłem na biznes może być otwarcie własnego hotelu lub pensjonatu. Jeśli zdecydujecie się na taki krok, to pamiętajcie, że obecnie klienci sa bardzo wymagający co sprawia, że pokoje powinny być bardzo dobrze wyposażone. Na pewno w każdym pokoju powinien znaleźć się telewizor podłączony do tv kablowej. Dla wzmocnienia i ustabilizowania sygnału warto zamontować wzmacniacz edfa . Taki wzmacniacz znajdziecie w ofercie firmy Telmor. Tu kupicie także inne akcesoria do wykonania stabilnej sieci telewizyjnej obsługującej dużą ilość odbiorników.
Awatar użytkownika
MartaKr
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:22

Re: Pomysł na biznes

Post autor: MartaKr »

Pomysł pomysłem, trzeba jednak zastanowić się nad jego realizacją. Już na początkowym etapie wiele firm sobie nie radzi, właśnie dlatego że mieli "tylko pomysł". Trzeba niestety zając się również stroną księgową i prawną firmy. Pomyśleć o pracownikach. Jako pierwszy krok polecam skorzystać z gotowej spółki- aby ograniczyć ilość papierologii (strona www)
Awatar użytkownika
Gabrie
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:18

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Gabrie »

Pamiętacie też, że prędzej, czy później będzie potrzebny dobry system crm. Warto przemyśleć choćby ten, który podlinkowałem, bo mają naprawdę całkiem niezłą ofertę :) Mnóstwo przydatnych funkcji ma :)
... trzeba ufać własnym przeczuciom, nawet jeśli człowiek nie wie, skąd się one biorą".
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 32
Rejestracja: 20 mar 2019, 13:22

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Saszka »

Wiesz, jeśli myślisz o zaciąganiu zobowiązań to może jednak warto zastanowić się nad wsparciem zewnętrznym dla firmy w kwestiach finansowych? Tak, żeby mieć pewność, że wszelkie decyzje finansowe, szczególnie te związane z pożyczkami czy kredytami, będą rzeczywiście rozwijały Twój biznes.
Taką ciekawą opcje daje Golden Tax: https://goldentax.pl/ , który wspiera biznes w tej kwestii, zapewniając usługi w zakresie księgowości, kadr, płac czy sprawozdawczość. Zajrzyj na ich stronę, poczytaj, jak podchodzą do kwestii wsparcia dla biznesu, jak specjalistycznych i nowoczesnych narzędzi używają i na jakich technologiach opierają swoje działania. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie!
Awatar użytkownika
kasyserwis
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 8:00

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kasyserwis »

Założenie własnego biznesu to decyzja, która z pewnością zmieni Twoje życie. Początki mogą być trudne, ale z czasem, przy odrobinie wysiłku może zmienić się to w życiowy sukces. Przy dobrym pomyśle, odrobinie spraw formalnych jak wyrobienie pieczątki czy zakup kasy fiskalnej i zaangażowaniu decyzja o założeniu działalności z pewnością okaże się słuszna.
kasyserwis.pl
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Mikka »

. Przykładowo firma Ejko http://ejko.com.pl może zadbać o kwestię logistyki, transportu, czy magazynowania waszego towaru
Ostatnio zmieniony 31 sie 2020, 22:37 przez Mikka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
betson
Posty: 88
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: betson »

U nas dobrą zmianę dało wprowadzenie Berberis - powiedzmy sobie szczerze - w ten sposób wszystko się odmieniło i zaczęło wyglądać lepiej. Powiedzmy, że pod względem organizacyjnym udało się uzyskać mocną, zdecydowaną zmianę, widać efekty optymalizacji. Ważny był dla nas szczególnie magazyn, w którym panował totalny bałagan. Teraz mamy to wszystko już ogarnięte.
Awatar użytkownika
marketingowo
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:23

Re: Pomysł na biznes

Post autor: marketingowo »

Teraz warto otworzyć biznes w Internecie. Można działać bardzo globalnie znaleźć duże nisze rynkowe, na których warto się rozwijać. Warto przemyśleć dogłębnie proces tworzenia strony www, jeśli zaczniemy od początku prawidłowo funkcjonować, może mieć duże szanse na zaistnienie na rynku. ;)
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:07

Re: Pomysł na biznes

Post autor: nosleep »

Dobrym pomysłem na biznes może być np własny pensjonat czy agroturystyka. Oczywiście trzeba mieć do tego odpowiednie miejsce. Jeśli zdecydujecie się na taki biznes to postawcie na dobre wyposażenie pokoi dla gości. Na pewno w każdym pokoju dobrze jest podłączyć telewizję kablową. Do wykonania sprawnie działającej sieci warto wykorzystać materiały dobrej jakości. Może przydać sie także
stacja czołowa, która zapewnia przesył sygnału o wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 213
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bartoszN »

Pensjonat, agroturystyka, hotel to rzeczywiście nie jest zły pomysł na biznes. Szczególnie jak dobrą lokalizację się wybierze. Trzeba oczywiście odpowiednio miejsce wyposażyć ale jest dostępna do kupienia porządna pościel hotelowa tanio, wcale nie trzeba na początek wydawać milionów :D postawić na pewno na wysoką jakość obsługi jeszcze i klienci będą wracać.
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Deathwing »

Ja polecam zastanowić się nad własnym skupem katalizatorów, ponieważ jest to branża, w przypadku której zarobki bywają naprawdę konkretne. Skup katalizatorów nietrudno jest dzisiaj prowadzić dzięki pomocy różnego rodzaju firm. ;)
Awatar użytkownika
gemka
Posty: 28
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:08

Re: Pomysł na biznes

Post autor: gemka »

Najgorzej jak też firma nie będzie się rozwijać. Wtedy trzeba uważać, żeby nie wpaść w długi. Jest to niekiedy częsty problem. Kancelaria http://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ może pomóc w takiej sytuacji i doprowadzić do załatwienia spraw z komornikiem.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Mikka »

Natomiast ja postawiłam na sklep internetowy, będę sprzedawać kosmetyki. Praktycznie wszystko ku temu mam już załatwione. Jeszcze planuje na stronie tasmaznadrukiem.pl link do sklepu zamówić taśmy do oklejania towary wysłanego. Widziałam, że tam mają ich całkiem spory wybór.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Witam,jakis czas temus racilem prace na stacji paliw. Mam wieloletnie doswiadczenie,wiec stwierdzilem,ze moze warto byloby zainwestowac we wlasna stacje paliw. Co o tym sądzicie https://www.tsg-solutions.com/pl/budowa-stacji-paliw/ ? Chętnie poznam Wasze opinie na temat tego pomyslu.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Re: Pomysł na biznes

Post autor: ABC »

Mając własną firmę, musisz pamiętać też o tym, że warto inwestować w rozwój swój i pracowników. Dobrym pomysłem jest korzystanie z takich szkoleń https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ . W ten sposób rozwijasz swoich pracowników i firmę by mogła jeszcze więcej osiagać.
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Deathwing »

Ja poleciłbym zainteresować się tematyką przemysłu. To całkiem fajna opcja dla osób mających pomysł na produkcję czegoś ciekawego. Gdy potrzebne jest wyposażenie do tego rodzaju firmy, to warto postawić na Eurotex Poland - firmę z wieloletnim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Tak, firmy produkcyjne w Polsce maja teraz swój czas. Nasze rodzime wyroby są cenione nie tylko w naszym kraju, ale również w Europie i na całym świecie. Właśnie dlatego otwieram kolejna pieczarkarnie i wyposażam ją dzięki współpracy z http://luckygrower.com/ . Interesują mnie tylko kompleksowe rozwiązania , a oni właśnie takie mi zapewniają. Polska jest jednym z największych producent ów pieczarek w całej Europie.

drożdże suche czy świeże
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kermit »

Pomysłów na biznes można mieć wiele, jednak w każdego rozwój trzeba odpowiednio zainwestować. Na rynku sporo jest narzędzi, które mają za zadania pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Jednym z takich narzędzi będzie dobrze dobrane zarówno do branży, jak i potrzeb przedsiębiorstwa oprogramowanie. Z tego typu rozwiązaniem można spotkać się obecnie nawet w przychodnie lekarskiej, gadzie popularność zyskuje Medchart. Daje on spore możliwości usprawnienia codziennej racy w takim miejscu, o czy możesz dowiedzieć się z medchart.pl .
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:07

Re: Pomysł na biznes

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem najlepiej robić coś, w czym czujemy się dobrze. Jeśli interesujecie się branża medyczną to warto rozważyć otwarcie prywatnych gabinetów. Teraz bardzo dużo osób korzysta z takich usług więc na pewno będziecie mieć pacjentów. Jeśli zdecydujecie się na prowadzenia np gabinetu ginekologiczno-położniczego to pamiętajcie, że konieczny będzie zakup odpowiedniego sprzętu. Duży wybór głowic ktg znajdziecie w ofercie firmy https://glowicektg.pl/ . Tu możecie zamówić głowice do wykonywania profesjonalnych badań.
Awatar użytkownika
Dariusz Kowalski
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, 13:48

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Dariusz Kowalski »

Ważna jest reklama i gadżety reklamowe
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Moja żona jest chemikiem. Razem z kolegami ze studiów otworzyli niedawno własne laboratorium. Nie miałem pojęcia, że jest tak wiele firm zainteresowanych ich usługami. Zajmują się analizą chemiczną żywności, badaniem jakości wody i wykrywaniem szkodliwych substancji. Pracują na analizatorach najwyższej jakości, które dostarcza im https://www.metrohm.com/pl-pl . Myślę, że to dokładność ich analiz przyciąga klientów.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Pomysł na biznes

Post autor: monka »

Ja chcę otworzyć swój własny sklep internetowy. Wiem, że odpowiednio dopilnowany i dopracowany potrafi on przynieść spore zyski. Chciałabym przy tej okazji skorzystać z oferty ze strony: https://www.przelewy24.pl/ . Oferuje ona bardzo szybkie i bezpieczne przelewy, co znacznie usprawniłoby proces sprzedaży.
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Posty: 10
Rejestracja: 08 sie 2019, 17:08

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Klaudiusz »

W sumie to dobre patenty.
Awatar użytkownika
Teodor
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:00

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Teodor »

Właśnie znalezienie dobrego pomysłu będzie tutaj kluczowe. Teraz można w sieci znaleźć ich duże ilości, pytanie jest tylko takie jak dużo z nich ma szanse powodzenia w realnym świecie. Moim zdaniem niewielki procent dlatego warto szukać rozwiązań na własna reke. Zorientowanie się na jakiego rodzaju usługi czy produkty jest nastawiony rynek to podstawa. Można takie badania zlecić bez problemu firmie zewnętrznej. Mój znajomy dla przykładu postanowił założyć sklep internetowy. W dużym skrócie polega to na sprowadzaniu rzeczy z Azji, mówimy tu o dużych ilościach bo wykorzystuje do tego kontener morski tego typu - https://www.balticon.pl/wynajem-kontenerow-morskich/ Ma całkiem dobre marże na odsprzedaży tego w wielu miejscach poza swoim sklepem.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Pomysł na biznes

Post autor: mmka992 »

No ja po prostu innej opcji, jak korzystanie z serwisu wfirma https://wfirma.pl/ksiegowosc nie widzę, ponieważ ten serwis daje tyle możliwości, że naprawdę ciężko się nie zdecydować. Jeśli jesteście zainteresowani jego wszystkimi możliwościami, to sprawdźcie sobie informacje zawarte na stronie, a w skrócie powiem, że usługa jest tania oraz można znaleźć tam wysokiej klasy ekspertów księgowych do pomocy.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Pomysł na biznes

Post autor: pukla123 »

Polecam wejść na stronę i nieco poczytać o http://adnext.pl/20-elementow-strategii-grywalizacji czyli o dodawaniu tzw. mechaniki gier do aspektów życia, które do tej pory z graniem nie miały wiele wspólnego. Grywalizacja w biznesie jest bardzo przydatna w procesie zarządzania pracownikami. Celem tej metody jest zaangażowanie pracowników w ich codzienne obowiązki. Dzięki temu, że będą solidniej pracować firma zwiększy swoje dochody.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Pomysł na biznes

Post autor: pukla123 »

;)
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 77
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:48

Re: Pomysł na biznes

Post autor: AbiUbu »

Bardzo ciekawym pomysłem na działalność gospodarczą są usługi przeprowadzkowe. Firmy i przedsiębiorstwa stają się coraz bardziej mobilne. Dotyczy to również zakładów przemysłowych. O ile jest to trudna dziedzina, o tyle można liczyć na sporo zamówień i klientów. Nie każdy bowiem potrafi przeprowadzić montaż linii produkcyjnej.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Najważniejsze jest podejście do biznesu. Bez tego żaden pomysł nie przemieni się w wielkie zyski. Warto przeczytać ten artykuł na temat networkingu https://kursnahr.pl/networking-cos-wiec ... wizytowek/, który pokaże Wam dlaczego warto wymieniać się telefonami z innymi przedsiębiorcami. Pamiętajcie, że wiedza to największa potęga, dlatego też warto się szkolić.
Awatar użytkownika
Deathwing
Posty: 181
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:06

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Deathwing »

Dobrze mają się dzisiaj niektóre firmy produkcyjne, więc wydaje mi się, że pójście w tym kierunku jest całkiem dobrym rozwiązaniem. Jeśli potrzebowałby ktoś swego rodzaju wsparcia i odpowiedniego sprzętu, to polecam https://eurotexpoland.pl/.
charlize
Posty: 144
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:16

Re: Pomysł na biznes

Post autor: charlize »

Moim zdaniem produkcja i rolnictwo to bardzo dochodowe biznesy w które warto zainwestować! Ja właśnie przeglądam ofertę firmy porkon - http://http//www.porkon.pl/bebny-napina ... iagow.html i zastanawiam się nad zakupem przenośników, koszów, silosów itd. Chcę wystartować z firmą mając odpowiedni sprzęt.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: fanlechbiznes »

Często w biznesie brak jest pomysłów na nowe produkty i ich wizerunek. Wtedy warto skorzystać z pomocy takich specjalistów jak Ci z https://greenhat.pl/ Znają się na rzeczy, widziałem wiele ich realizacji. Potrafią zmienić całkowicie podejście do wizerunku naszego produktu czy jego zastosowania. Zmieniają na lepsze jakość, wizerunek a nawet stosunek producenta i podejście w pracy z własnym klientem.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:52

Re: Pomysł na biznes

Post autor: agus123 »

Przy produkcji warto korzystac też z nowoczesnych maszyn. Ciekawe wydały mi się maszyny RICO. Tu macie opisaną np. gilotynę do cięcia blachy http://www.rico-maszyny.pl/gilotyny-do-ciecia-blachy . Jest bardzo dobrej jakości, solidna i świetnie się spisuje. Warto sprawdzic też ich inne oferty.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Mikka »

Na pewno warto tutaj zaznaczyć, że pracownicy naszej firmy powinni być kompetentni. Dlatego warto ich przygotować w różnych istotnych kwestiach. W tym zakresie może przydać się firma https://asystahr.pl . Oni mogą przygotować waszych pracowników w zakresie rodo, zarządzania. Tak, żeby praca ich była efektywna i nie szkodziła firmie.
Awatar użytkownika
senpai
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2019, 17:56

Re: Pomysł na biznes

Post autor: senpai »

Najlepszy to bylby biznes po godzinach :)
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:47

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Karola »

W sumie to jest bardzo dobry zamysł bo przecież nie ma większego sensu rzucać swoją aktualną pracę na rzecz prowadzenia własnego biznesu. Przejście powinno być bardziej adekwatne do naszych możliwości finansowych oraz ewentualnych środków jakie mamy na przeżycie. Poszukanie sobie czegoś "po godzinach" to będzie świetny start. Moja znajoma dla przykładu postanowiła zainwestować w kwiaciarnię online w której można zamawiać bukiety na rozmaite okazje. Na początku oczywiście zrobiła sobie dobrą reklamę lokalnie ale dzięki internetowi ma o wiele większy zasięg. Co do kwestii zaopatrzenia w potrzebne materiały to znalazła wszystko w wynikach wyszukiwania pod hasłem hurtownia artykułów dekoracyjnych - https://giftmania.com.pl/ Biznes się kręci i to jest w tym najważniejsze :)
Awatar użytkownika
przedsiębiorca
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2019, 11:27

Re: Pomysł na biznes

Post autor: przedsiębiorca »

Jeśli zamierzacie prowadzić biznes związany w jakikolwiek sposób z produkcją, to szczerze polecam już na początku zainwestować w system APS. To zaawansowane narzędzie IT, które umożliwia doskonalenie procesów związanych z zarządzaniem produkcją.
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

Re: Pomysł na biznes

Post autor: bonifacy »

Zauważyliście że coraz więcej ludzi i to nie tylko młodych decyduje się na otworzenie własnego biznesu? Kilka dni temu dowiedziałam się , że mój kolega otworzył firmę kamieniarską i poszukuje hurtownia granitu z której to będzie zamawiał tenże granit. Słyszeliście może o jakieś sprawdzone firmie?
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Pomysł na biznes

Post autor: monka »

W każdej firmie powinna być możliwość płatności kartą, dlatego terminal płatniczy jest moim zdaniem obowiązkowy. Na stronie: https://www.paytel.pl/ jest świetna oferta, z której warto skorzystać. Charakteryzuje ją brak ukrytych kosztów, bezpłatny i szybki serwis i brak konieczności deklaracji obrotów.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 164
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Marko33 »

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której liczycie na sprawny rozwój firmy, bez inwestowania w odpowiednie rozwiązania technologiczne. Na przykładzie http://proorganika.com.pl/system-rurowy-jacob/ najlepiej widać, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Od niedawna jestem posiadaczem ziemi na ktorej mam zamiar zasadzic sad. Nie mam w tym za duzego doswiadczenia,dlatego zalezy mi na tym,aby dowiedziec sie czegos wiecej na temat zbiornikow cisnieniowych. https://www.komnino.com.pl/pl/ Co o tym sądzicie? Jakie polecacie?
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Jeśli szukacie urządzeń czy akcesoriów do obróbki strumieniowo-ściernej to sprawdźcie ofertę https://www.contracor.com.pl/dysze-tc-venturi.php . Od kilku lat mam zestaw od tego producenta i doskonale się sprawuje.
Awatar użytkownika
prostapaczka
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 19:22
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: prostapaczka »

Dobrym pomysłem jest sklep internetowy. Warto od razu poszukać firmy, która zapewni integrację z pocztą polską. Zmniejszy to ilość błędów w danych adresowych.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Pomysł na biznes

Post autor: qermina »

Już na tym etapie wato przemyśleć sobie rozwiązania, które mają na celu usprawnienie funkcjonowanie takiego miejsca, jak i kontroli nad nim. Jednym z tematów, który warto sobie przemyśleć bez wątpienia będzie oprogramowanie. Dobrze dopasowane ułatwi codzienną pracę w konkretnym przedsiębiorstwie. Z takich rozwiązań korzystają obecnie nawet przychodnie lekarskie, gdzie coraz bardziej popularny staje się Medchart, o który wiele cennych informacji znaleźć można na https://medchart.pl/ . Pozwala on między innymi na prowadzenie elektronicznej rejestracji pacjenta, generowanie dokumentów czy korzystanie z aktualnej bazy leków, co znacznie usprawnia pracę lekarzy. Wszystko działa zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.

priorytety małopolskiego kuratora oświaty
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Na pewno świetnym pomysłem na biznes jest stworzenie firmy w branży automatyki przemysłowej. Najważniejsze jednak przy prowadzeniu takiej firmy, jest inwestowanie w technologię, by biznes zawsze był wydajny. Mogę Wam polecić świetny sklep https://www.shemeck.pl/artykuly/39_Jak- ... -LED-.html, dzięki któremu stworzycie firmę na miarę XXI wieku.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Pomysł na biznes

Post autor: qermina »

Moim zdaniem bez względu na to, na jaki biznes się zdecydujesz trzeba pamiętać o jego rozwoju. Przy obecnej konkurencjo na rynku nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Tematem nad którym warto się zastanowić to bez wątpienia dopasowany do potrzeb program. Różne branży korzystają z takich rozwiązań. Nawet gabinety lekarskie decydują się na wdrożenie programu, o którym przeczytań można na https://medchart.pl/oprogramowanie . Daje on sporo możliwości usprawnienia pracy w takim własnie miejscu. Program działa w chmurze, przez co dostęp do niego jest możliwy z każdego komputera.
charlize
Posty: 144
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:16

Re: Pomysł na biznes

Post autor: charlize »

Gdybyś szukała firmy zajmującej się cięciem i wierceniem CNC to polecam usługi tej firmy https://www.krostal.com.pl/us%C5%82ugi Posiada ona bardzo szeroką ofertę i przystępne ceny. Sama myślę o zleceniu jej produkcję ogrodzenia dla naszej firmy.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: fanlechbiznes »

Przemysł oraz biznes są ze sobie ściśle powiązane, właściwie oznaczają to samo. Każda produkcja korzysta z różnego rodzaju surowców niezbędnych do produkcji. Chlorek cynku który produkuje firma Recynk https://recynk.pl/chlorek-cynku-roztwor-wodny/ to roztwór wodny który występuje w stężeniach 45%, 60% oraz 65% jest wykorzystywany w produkcji baterii a konkretnie elektrolitu niektórych ich rodzajów.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Jak już założycie własny biznes, to ważne jest by zaopatrzyć się w sprzęt najwyższej jakości. Jeśli szukacie dennic, to najlepsze i do tego w rozsądnej cenie, możecie znaleźć na https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/dennice.10.html.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Pomysł na biznes

Post autor: pukla123 »

polecam jako formę promocji firmy zrobić wizualizacje 3d oraz skanowanie laserowe Firma Tripiodi specjalizuje się właśnie w tej branży. Mają dobry sprzęt, są w stanie dostarczyć wysokiej jakości tekturę wraz z dokładnością dochodzącą do 0,02 mm. Ceny mają w porządku i zapewniają szybką realizację usługi. Warto skorzystać z ich uslug
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 77
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:48

Re: Pomysł na biznes

Post autor: AbiUbu »

Ciekawym rodzajem działalności jest również outsourcing na rzecz przemysłu. Obróbka skrawaniem usługi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Potencjalnym targetem nie są oczywiście firmy stricte produkcyjne, te bowiem posiadają własne linie technologiczne (choć, jeżeli uda się zdobyć taki kontrakt, to mamy zapewnionego stabilnego klienta). Zasadniczo jednak raczej celować należy w klientów, którzy tylko sporadycznie potrzebują tego typu prac.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kaniks »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym http://www.metkol.pl/miedz/
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Przemysł to na pewno świetny pomysł na biznes, jednakże wymaga sporego kapitału, żeby wejść do tego biznesu od razu na wysokim poziomie. W tym może Wam pomóc robotyzacja procesów w przemyśle, o czym możecie poczytać na https://corobotics.pl/robotyzacja-procesow-w-przemysle/.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Pomysł na biznes

Post autor: mmka992 »

Jest wiele pomysłów na własne biznesy i często wielu osobom zależy na tym, aby jak najbardziej je rozwinąć. Do przemysłu spożywczego bardzo potrzebne są przede wszystkim maszyny przemysłowe, więc możecie sprawdzić w tym celu ofertę https://megabelzyce.pl/pl
Awatar użytkownika
Grzegorz3
Posty: 19
Rejestracja: 05 gru 2019, 1:55

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Grzegorz3 »

Najlepiej jest pójść w kierunku, który się lubi, który daje nam satysfakcje i sprawia radość. Ja od zawsze interesowałem się sprzętem, szczególnie tym ciężkim. Np. tutaj https://gaa.com.pl/pk/producenci/pompy-flux/ są pompy Flux, o których wiem chyba wszystko i właśnie dlatego spełniam się zarządzając firmą produkcyjną.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 29
Rejestracja: 09 wrz 2019, 7:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Nightmare »

Dwa lata temu założyłem firmę budowlaną specjalizującą się w robotach kolejowych. Nie tylko zajmujemy się remontami i modernizacją tras ale także dbamy o infrastrukturę. Remonty przejazdów kolejowych czy utrzymanie bocznic kolejowych to zadania, które wykonujemy codziennie.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Pomysł na biznes

Post autor: nina »

Pomyślcie o budowie stacji paliw. W takim przedsięwzięciu można wam pomóc ta firma https://www.tsg-solutions.com/pl/hsse/ . Nie tylko zajmuje się stawianiem całej inwestycji, ale również jej wyposażeniem. Mają bowiem wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Pracują bezpiecznie i przede wszystkim profesjonalnie.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2020, 16:22 przez nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mietqpavkos
Posty: 14
Rejestracja: 05 cze 2020, 16:24

Re: Pomysł na biznes

Post autor: mietqpavkos »

Faktycznie muszę przyznać, że potrzebna jest współpraca z dobrym biurem rachunkowym, aby po prostu nie mieć żadnych problemów i dokładne rozliczenia. Tu współpraca z biurem https://www.adamus.net.pl/ jest jak najbardziej owocna
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: fanlechbiznes »

Prowadząc zakład produkcyjny czasem spotkamy się z wyzwaniem przepompowni ścieków lub wody, warto wtedy spojrzeć na ofertę firmy Bartosz https://www.bartosz.com.pl/oferty/uklad ... e-sciekow/ oferuje ona specjalistyczne przepompownie ścieków. Same komory mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, to bardzo ważne z punktu widzenia eksploatacji.
Awatar użytkownika
marianka
Posty: 118
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:58

Re: Pomysł na biznes

Post autor: marianka »

A czy ktoś z was może będzie prowadzić przemysł spożywczy? Jak, tak to jestem przekonana, że przyda wam się komora mroźnicza od sietnik.pl. Dzięki ich urządzeniu zadbacie o swoje produkty w należyty sposób, nie narażając się na straty związane z ich popsuciem się etc.
Awatar użytkownika
Jacckosiw87
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2020, 13:39

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Jacckosiw87 »

Jeśli będzie to biznes stacjonarny np. sklep to koniecznie musi się w nim pojawić osłona z plexy https://www.hendi.pl/oslona-z-plexi-kod-570951. Bezpieczne warunki pracy to obecnie priorytet
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 90
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:30

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kasia »

Przede wszystkim reklama i prowadzenie fanpejdz trzeba powierzyć, komuś kto się na tym zna,na przykład https://www.cleveragency.pl/prowadzenie-linkedin moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
wall89
Posty: 10
Rejestracja: 09 gru 2019, 15:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: wall89 »

ja uważam ze w przemysł zdecydowanie warto inwestować bo jednak to się będzie stale rozwijać nawet pomimo pandemii. ostatnio np zauwazyłem, ze buduje się nadal coraz więcej dróg a do nich niezbędne są balustrady stalowe i inne elementy, wiec takie firmy zdecydowanie będą iść w góre
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: fanlechbiznes »

Znajomy miał ostatnio świetny pomysł na biznes, otworzył biuro i zatrudnił pracowników, wszystko to pochłaniało sporo jego czasu. Pomogła mu firma firma IT we Wrocławiu - ITBCE, zajęła się bieżącą obsługą informatyczną oraz rozwiązuje wszystkie problemy użytkowników końcowych. To pozwoliło znaleźć sporo więcej czasu na istotne sprawy związane z tym biznesem.
Awatar użytkownika
laverna.cole
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2020, 18:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: laverna.cole »

Przede wszystkim jestem ciekawa, czy ktoś z Was skorzystał z franczyzy?
Awatar użytkownika
Jan423
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:43

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Jan423 »

Dzień dobry.

Jesteśmy firmą informatyczną i z powodów zaistniałej sytuacji pandemicznej postanowiliśmy stworzyć aplikację dającą możliwość zdalnej organizacji zgromadzeń wspólników i akcjonariuszy dla spółek i kancelarii prawnych.

Jeżeli ktoś wśród Państwa byłby zainteresowany tematem to prosimy, aby pomogli nam Państwo zidentyfikować swój problem lub potrzebę odpowiadając na kilka pytań (<5min) :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy :)
Jan Bieske i zespół Cross.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:27

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Mikka »

Skoro chcecie otworzyć swoją firmę trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów. Jakie przykładowo usługi nam się przydadzą w danym zakresie, które usprawnioną niektóre procesy. Przykładowo firma Ejko http://ejko.com.pl może zadbać o kwestię logistyki, transportu, czy magazynowania waszego towaru. Mogą przechować poszczególne produkty dla was, przepakować, nawet etykietowanie nie będzie dla nich stanowić problem.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Zbyszek92 »

Firma przemysłowa to na pewno rewelacyjny pomysł na biznes, jednakże na pewno musicie zawsze dbać o to, by mieć najnowocześniejszy możliwy sprzęt, dzięki któremu będziecie mogli zawsze być krok przed konkurencją. Jeśli chcielibyście zainwestować w rozwiązania komunikacyjne dla przemysłu, to świetnie mogą się sprawdzić produkty od firmy Moxa z https://www.shemeck.pl/3_moxa.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Pomysł na biznes

Post autor: monka »

Chcecie dowiedzieć się czegoś o biznesie? To wejdźcie sobie na stronę https://biznesblog.biz.pl/forum/
Awatar użytkownika
filip88
Posty: 16
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:52

Re: Pomysł na biznes

Post autor: filip88 »

Jak już rozmawiamy o biznesach, to co powiecie na platformy parkingowe? Wpadł mi do głowy, jak przeglądałem ich ofertę https://www.metaltech.pl/. W dużych miastach coraz trudniej o miejsce do parkowania a taka platforma, to oszczędność miejsca i wykorzystanie go do maximum.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kozi44 »

jak o pomysłach mowa to ja ci podpowiem ze teraz świetnie sprawdzają się innowacje w zakresie telekomunikacji i call center https://invelio.com.pl/biznes-i-finanse ... all-center Dużo osob je sobie chwali. To spore ułatwienie i ukłon w stronę klienta. Zapraszam na boga i dowiesz się szczegoly
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: fanlechbiznes »

Każdy rodzaj biznesu wymaga sporego zaangażowania i wiedzy, czasem wiedzy technicznej. W systemach uzdatniania wody najlepiej zdać się na specjalistów z firmy Bartosz https://www.bartosz.com.pl/oferta/uzdat ... -dla-gmin/ to wiedza typowo inżynierska która wspierana jest przez lata doświadczeń, systemu uzdatniania wody to skomplikowane rozwiązania które są bardzo złożone, wymagają nie tylko odpowiedniej instalacji ale i regularnych przeglądów wykonywanych właśnie przez takie firmy.
Awatar użytkownika
welchariane
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2020, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomysł na biznes

Post autor: welchariane »

Jeżeli chcemy otworzyć biznes, to pomysł jest bardzo ważny.
Awatar użytkownika
kasandra.bauch
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2020, 9:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kasandra.bauch »

Pomysł jest bardzo ważny, jeżeli jest to coś innowacyjnego i kreatywnego, to na pewno się wybijemy.
MoiLeś

Re: Pomysł na biznes

Post autor: MoiLeś »

Wcześniej padło pytanie o to, gdzie można kupić profesjonalne filamenty do drukarek 3d. Tu mogę z własnej strony polecić współpracę ze sklepem internetowym Print-Me. Szeroki asortyment, normlane ceny, filamenty dobrej jakości
TiśMarek

Re: Pomysł na biznes

Post autor: TiśMarek »

Również polecam z nimi współpracę. Bardzo mi się podoba to, że ich filamenty mają zawsze taką samą dobrą jakosć, więc nie dość, że się dobrze drukuje, to jeszcze nie uszkadzają sprzętu
buźoń

Re: Pomysł na biznes

Post autor: buźoń »

Jakbyście potrzebowali firmy od opakowań transportowych to sprawdźcie sobie Jaremar z Chorzowa http://www.jaremar.eu/pl Firma mega profesjonalna. Mają w ofercie drewniane skrzynie, w tym ponadgabarytowe, obudowy drewniane, stelaże, platformy, podesty. Do tego zajmują się również pakowaniem w folie termokurczliwe i pakowaniem morskim maszyn i urządzeń. Cenowo tez bardzo w porządku.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Nowinka »

Możliwości jest dużo. Jednak obecnie cała ta pandemia nieźle to wszystko ogranicza. Myślę, że biznes online to jeden z lepszych rozwiązań. Jednak warto też być otwartym na stacjonarny punkt. Na https://www.rokoko.com.pl/peruki-krakow/ jest tego przykładem. W większych miastach mają dostępne salony, gdzie można przyjść i perukę dopasować. Ale również jest możliwość zakupu online.
Ansą

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Ansą »

TiśMarek pisze: ↑13 paź 2020, 9:12 Również polecam z nimi współpracę. Bardzo mi się podoba to, że ich filamenty mają zawsze taką samą dobrą jakosć, więc nie dość, że się dobrze drukuje, to jeszcze nie uszkadzają sprzętu
Przyznam Ci rację. Niestety filamenty z AliExpress na przykład potrafią doprowadzić do ruiny drukarkę, o nerwach drukującego nie wspominając, bo np. element się rozpada
luśka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: luśka »

A co sądzicie o usłudze cloud computingu? Interesują mnie usługi w chmurze i chyba skorzystam z oferty. Chcę rozwijać firmę a widzę, że coraz więcej firm przenosi swoje działania do sieci i korzysta z chmury.
pouł

Re: Pomysł na biznes

Post autor: pouł »

My pracujemy w przemyśle. Wiadomo, ze trzeba znaleźć sobie jakąś nisze na rynku albo być ekscepcjonalnie dobrym w tym co się robi. W naszej branży bardzo ważna jest jakość wody, którą wykorzystujemy. Dlatego woda, której używamy musi być najpierw oczyszczona mechanicznie i chemicznie. Za odpowiednie uzdatnienie wody odpowiada u nas firma aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/. Ich produkty działają świetnie, zapobiegają powstawaniu kamienia, rdzy, oczyszczają wodę z mikroorganizmów, itp. Ceny mają korzystne, polecam. ich serdecznie.

kryptek sklep
główka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: główka »

Zbyszek92 pisze: ↑28 maja 2020, 20:49 Przemysł to na pewno świetny pomysł na biznes, jednakże wymaga sporego kapitału, żeby wejść do tego biznesu od razu na wysokim poziomie. W tym może Wam pomóc robotyzacja procesów w przemyśle.
Nie zapominajmy, że roboty nie są w stanie całkowicie zastąpić ludzi - przynajmniej obecnie.
Chcę przez to powiedzieć, iż ułatwianie pracy załodze też może się opłacić. Na przykład przez wdrożenie specjalistycznych urządzeń transportu bliskiego. Na https://www.hak.com.pl/ mają różne wciągarki, żurawie, suwnice, platformy... długo by wymieniać. Także jak ktoś chce rozkręcać przemysłowy biznes, niech nie zapomina o odpowiednim wyposażeniu dla szeregowych pracowników.
ster ć

Re: Pomysł na biznes

Post autor: ster ć »

Widziałam, że już kilka osób pisało tu o ochronach z plexi i ja jestem jak najbardziej za. Sytuację obecnie mamy naprawdę niebezpieczną i wydaje mi się, że naszym obowiązkiem jest chronić pracowników. My takie osłony antywirusowe z plexi zamawialiśmy na wymiar od producenta Aplex z Rzgowa https://www.aplex-sc.pl/oferta/produkty-na-zamowienie. Ich produkty są dobrze, starannie wykonane, dokładnie takie, jakie miały być, korzystamy z nich już kilka miesięcy i sprawdzają się świetnie. Firma wykonała zlecenie terminowo i w korzystnej cenie, są zdecydowanie rzetelni, polecam.
miśkaa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: miśkaa »

Moim zdaniem każda firma powinna zadbać o pracownicze programy kapitałowe. Na pewno to zachęci ludzi do podjęcia pracy w danej firmie. Teraz coraz więcej osób zwraca uwagę na to co firma może oferować im jako pracownikom.
biuro księgowość

Re: Pomysł na biznes

Post autor: biuro księgowość »

Cześć, w związku z tym, że obecnie urzędy są zamknięte, nagrałam filmik dla nowych firm, o tym jak założyć działalność przez internet. Przechodzę w nim wniosek krok po kroku. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, napiszcie w komentarzu, będziemy w kontakcie :) https://www.youtube.com/watch?v=SWbIXCFzB-A
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: felicita6 »

Najlepsze a zarazem najskuteczniejsze programy motywacyjne i lojalnościowe są doskonałym przykładem wysokiej jakości marketingu, dopasowanego do konkretnych oczekiwań i potrzeb. Jeśli chcesz zatem skorzystać z tego rodzaju działań, zajrzyj na stronę https://www.programylojalnosciowe.com.pl/ gdzie znajdziesz wszelkie najważniejsze informacje.
ksiąwq

Re: Pomysł na biznes

Post autor: ksiąwq »

My mamy firmę papiernicza, zatem przede wszystkim potrzebne nam były maszyny do branży papierniczej. Zaopatrzyliśmy się u dystrybutora maszyn poligraficznych ARTPOL z Ząbkowic Śląskich https://www.artpoltech.com.pl/produkty. Oferowane przez nich produkty są świetnej jakości, sprawdzają się nam doskonale, nie zawodzą, do tego posiadają korzystne ceny, więc opłaca się robić u nich zakupy, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Pomysł na biznes

Post autor: mmka992 »

A jak myślicie? Czy dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na biznes, którym będzie rolnictwo? Jeśli tak, to muszę wziąć pod uwagę kwestie związane również ze wszystkimi szkodnikami. Ostatnio czytałem o takim szkodniku, jak turkuć podjadek https://www.agrofoto.pl/forum/topic/277 ... -podjadek/ i zaskoczyłem się, że właśnie na tym forum można znaleźć tyle pomocnych informacji.
Sądy

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Sądy »

Jaku urządzacie biuro to nie zapomnijcie o odpowiednich pojemnikach na dokumenty. Warto zainteresować się ofertą tej firmy https://niszczeniedokumentow.eu/ która nie tylko posiada takie pojemniki ale dokonuje też usługę niszczenia dokumentów w zgodzie z przepisami RODO. Na pewno prędzej lub później przyda wam się taka usługa w firmie.
Piś

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Piś »

Macie rację. Produkcja to w tej chwili najbardziej uniwersalne źródło dochodu. Jeżeli chcemy mieć praktyczny, nowoczesny, trwały produkt warto wykonać odpowiednie badania nieniszczące. Takie badania wykonuje firma https://stude.pl/. Osobiście polecam z nimi współpracę, mają kompleksową ofertę
Dziób

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Dziób »

Jak posiadasz własną działalność to na pewno masz część obrotu w gotówce i wtedy warto skorzystać z oferty firmy https://www.chlholding.pl/ Od lata zajmują się transportem gotówki i mają wszelkie wymagane certyfikaty oraz duże doświadczenie. Dzięki nim twoje pieniądze bezpiecznie dotrą do banku. Lepiej powierzyć je im niż zostać okradzionym
władzaniewybiera12

Re: Pomysł na biznes

Post autor: władzaniewybiera12 »

Ja mogę polecić ze swojej strony prowadzenie sklepu stacjonarnego z perukami. Bierzesz peruki np. z tej hurtowni peruk https://hairly.pl/wspolpraca/, robią Ci marketing, sprzedajesz na miejscu. Rynek nie jest może największy, ale warto spróbować
miśka112

Re: Pomysł na biznes

Post autor: miśka112 »

Każdy pomysł na biznes jest dobry, trzeba go tylko rozważnie i konsekwentnie prowadzić. Oczywiście nie obędzie się bez odpowiedniego wyposażenia zakładu, a teraz przede wszystkim istotne są chemiczne środki dezynfekcyjne i antyseptyczne. Dzięki nim Twoi pracownicy będą bezpieczni.
roksiać

Re: Pomysł na biznes

Post autor: roksiać »

Właśnie bardzo dobrze sprawdzi się po prostu nowoczesny i dobrze wyposażony sklep mięsny. Tu polecam kontakt z dobrym dostawcą, firma https://borowinabroszki.pl/ może bez problemu zaopatrzyć w naturalne, bardzo dobrej jakości wyroby mięsne. A jestem pewny, że klientów po prostu nie będzie brakować
dzwońka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: dzwońka »

Ja chcę otwierac halę produkcyjną, mam już nawet miejsce i trochę maszyn ale nie wszystkie są kompletne, musze naprawic dwie maszyny znakujące towar i chyba skorzystam z oferty z strony https://stmech.eu/ Jest tutaj bardzo dużo interesujących ofert które warto będzie przejrzec.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Pomysł na biznes

Post autor: fanlechbiznes »

Prowadząc biznes budowlany, warto stawiać na markowy sprzęt, który nie będzie sprawiał zbyt wielu problemów. https://osapolska.pl/mloty-wyburzeniowe-hb/ młoty wyburzeniowe firmy Osa, można kupić w kraju, sprzedaje je Osa Polska. Wszystkie wymienione założenia, które zostały wcześniej tu przytoczone są spełnione, sprzęt jest niezawodny, można serwisować go w kraju i jest jak na swoją klasę przystępny cenowo.
kaśka99

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kaśka99 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w robotyzacje swojego biznesu? Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz jestem bardzo ciekawa jak robotyzacja wpłynęła na wasze biznesy. https://corobotics.pl/robotyzacja-wkrecania-srub/ Co o tym sądzicie? Prosze o rady i opinie.
łocza

Re: Pomysł na biznes

Post autor: łocza »

Jak chodzi o biznes to jest bardzo wiele interesujących rozwiązań które powinny Ci się spodobac odnośnie oprogramowań dedykowanych. Na przykład na stronie https://nav24.pl/microsoft-dynamics-365 ... utomotive/ znajduje się artykuł na temat systemów ERP który jest pisany pod poszczególne wymagania firmy która chce z systemu korzystac. Polecam sie rozeznac w temacie.
juluś88

Re: Pomysł na biznes

Post autor: juluś88 »

Witam,zalezy mi na tym,aby dowiedzieć się więcej na temat robotyzacji firm. Zależy mi na tym,aby wprowadzić innowacje do swojego biznesu. https://corobotics.pl/ Co o tym sądzicie? Czy uważacieże okresie pandemicznym warto inwestować w robotyzację niewielkich biznesow?
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: felicita6 »

Może pójść w przemysł? Takie mało atrakcyjne ze względu na prestiż zawody zawsze są dobrze płatne i przynoszące sporo ciekawych rozwiązań. Warto na pewno się nad tym zastanowić i od razu wybierając sprzęt postawić na coś naprawdę spektakularnego. Skorzystaj zatem z http://www.porkon.pl/przenosniki-tasmowe.html gdzie znajdziesz taśmociągi oraz inne produkty.
AleksanderEś

Re: Pomysł na biznes

Post autor: AleksanderEś »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej firmy w której będziecie mogli liczyć na najwyższy standard i duży wybór w zakresie znalezienia wysokiej klasy urządzeń produkcyjnych pozwalających zajmować się skutecznie recyklingiem, ale jednocześnie urządzeń do cegły, czy produkcji kostki brukowej to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez http://www.metal-chem.com/ w przypadku których można liczyć na jakość, najwyższy standard i profesjonalizm obsługi na którą zawsze można liczyć.
Mrił

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Mrił »

Własny sklep spożywczy to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, tylko trzeba mieć sprawdzonego dostawcę, który przywiezie również za granicę wszystkie produkty, których potrzebujemy. Tu polecam kontakt z http://mtd.szczecin.pl/. Zdecydowanie bardzo dobra oferta, normalne ceny, produkty bardzo wysokiej jakości
tuszyńskiM

Re: Pomysł na biznes

Post autor: tuszyńskiM »

Jeśli poszukujecie sprawdzonej firmy z dobrą ofertą wyrobów z tworzyw sztucznych to skierujcie się do Boral z Poznania https://www.boral.pl/o-firmie Kupicie u nich m.in. gałki, rękojeści, płyty z tworzyw sztucznych, izolatory, elementy instalacji, wałki techniczne, bogaty wybór płyt HIPS, tworzywo ABS oraz selekcję tworzyw wysokogatunkowych. Firma jest solidna i warta uwagi, także z racji nieprzesadzonych cen i dobrego podejścia do klienta.
DżonŁotson

Re: Pomysł na biznes

Post autor: DżonŁotson »

Własny biznes, zwłaszcza jeżeli jest to jakiegoś rodzaju sklep, wymaga odpowiednich przygotowań. Jeżeli chcesz produkować jakiekolwiek artykuły to musisz też zadbać o to, żeby dobrze się prezentowały przy klientach. Polecam zorientować się w ofercie firmy Bemarc - specjalizują się w produkcji mebli sklepowych, mających za zadanie odpowiednio wyeksponować sprzedawane artykuły. Potrafią zaaranżować przestrzeń sklepową tak, żeby była wygodna, ale też dobrze prezentowała produkty. Polecam zwłaszcza osobom z branży odzieżowej, jubilerskiej czy zabawkarskiej, ale zostawiam link do ich strony: https://www.bemarc.pl/oferta-bemarc/ara ... posazenia/ bo ich oferta jest naprawdę szeroka i warto się z nimi zapoznać.

glazura a terakota różnice
majkowskiŻe

Re: Pomysł na biznes

Post autor: majkowskiŻe »

Jeśli chodzi o maszyny dla przemysłu skórzanego, obuwniczego i branż pokrewnych, w tym m.in. maszyny do rozkroju Kaev, środki chemiczne Keck oraz różnego typu narzędzia (np. noże taśmowe, podkłady do rozkroju, ściernice widiowe) to skierujcie się do łódzkiej firmy Leibrock-Polska http://www.leibrock.pl/kontakt Świadczą też gwarancję i serwis, są solidni no i cenowo jest u nich zdecydowanie w porządku.
dąb

Re: Pomysł na biznes

Post autor: dąb »

Mamy coraz większy kryzys płynności wielu cześci stalowych/metalowych. Znalezienie odpowiednego dostawy dzisiaj to kluczowy element, który moze decydować o być albo nie być na rynku lub po prostu może zaważyć o sporych wzrostach przychodów i odrowtnie - ewentualnych spadków. Jeśli szukasz firmy, która oferuje różnego rodzaju dysze przemysłowe, głowice myjące i inne - sprawdź ofertę tutaj https://www.dyszeprzemyslowe.pl/glowice-myjace
gącka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: gącka »

my prowadzimy sklep internetowy z ubraniami i na co dzień wysyłamy bardzo duża ilość zamówień do naszych klientów i wciąż dbamy o to by te produkty były jak najlepiej zabezpieczone do transportu. Tu świetnie sprawdza się taka folia pęcherzykowa https://www.mac-graf.com.pl/produkt/folia-pecherzykowa. Jeśli też szukacie takich produktów to polecam te z firmy Mac Graf, super jakość a przy tym dobra cena.
edęk

Re: Pomysł na biznes

Post autor: edęk »

a co sadzicie o takich biznesach blogowych jak na przykład: http://dzieckotestuje.pl/ - czy to się w ogóle opłaca ? Bo ostatnio blogging jak i vlogging jest bardzo popularny, dużo osób się z tego utrzymuje ale czy jest to łatwy sposób za zarabianie pieniędzy? Ile trzeba zainwestować na początku ?
zuźa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: zuźa »

Jeśli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao. Program zawiera między innymi fakturowanie, obsługę zamówień, ewidencje pracy, projekty, kalendarz, ewidencja sprzętu/serwis, księgowość i wiele wiele innych. Sprawdź sobie tutaj: http://firmao.pl/ds
Baśka98

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Baśka98 »

Nie jest łatwo wypromować swój biznes w dobie pandemii ale idąc metodą małych kroczków osiągnie się sukces. Dlatego warto pracować systematycznie a efekt przyjdzie.

http://www.sukienkownia.pl/2021/05/13/s ... -kolorach/
Staram się wypromować swoje blogi cały czas się doszkalam
Lerstardł

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Lerstardł »

Dostawcą polskich produktów za granicę, np. do sklepów czy do restauracji jest firma http://mtd.szczecin.pl/. Myślę, że jeżeli właśnie prowadzimy biznes, zależy nam na tym, aby serwować bardzo dobre, polskie produkty, zdecydowanie powinniśmy z takiej pomocy korzystać. Tym bardziej, że produkty są świetne, smaczne, nadające daniom jakości
liśka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: liśka »

fanlechbiznes pisze: ↑04 kwie 2020, 21:19 Przemysł oraz biznes są ze sobie ściśle powiązane, właściwie oznaczają to samo. Każda produkcja korzysta z różnego rodzaju surowców niezbędnych do produkcji. Chlorek cynku który produkuje firma Recynk to roztwór wodny który występuje w stężeniach 45%, 60% oraz 65% jest wykorzystywany w produkcji baterii a konkretnie elektrolitu niektórych ich rodzajów.
Nie raz już zamawialiśmy od nich chlorek cynku i możemy polecić :) Jeśli interesuje was specyfikacja tej substancji to koniecznie odwiedźcie stronę https://recynk.pl/chlorek-cynku-roztwor-wodny/ - ma ona naprawdę bardzo szerokie spektrum zastosowania :)
luśka

Re: Pomysł na biznes

Post autor: luśka »

Rozpoczęliśmy prowadzenie pensjonatu. Aby naszym gościom zapewnić godne i eleganckie warunki, postanowiliśmy o zakupieniu atrakcyjnych i mocno nietuzinkowych mebli. Zaproponowane przez https://womeb.com.pl/meble-hotelowe-restauracyjne/ prezentują się atrakcyjnie i w sam raz wpasowały się do naszych wnętrz. Co najważniejsze, meble są bardzo funkcjonalne i estetyczne.
Łukasz

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Łukasz »

Pomysłów na biznes jest wiele, gorzej z ich realizacją często warto pytać, lub skorzystać z porad profesjonalistów w danej dziedzinie. Nie mam za bardzo styczności z komputerami, lecz kontakt z nimi w firmie jest nie unikniony, postanowiłem posłuchać porad profesjonalistów. Polecam Wam wsparcie it dla firm warszawa , doradzili i udzielili pomocy w wszelkich kwestiach IT. Pomoc fachowca jest nie oceniona. Mam pewność że wszystko idzie tak jak powinno.
Ąnnâsmith

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Ąnnâsmith »

Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the time วิธีอ่านเค้าไพ่บาคาร่า
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Pomysł na biznes

Post autor: felicita6 »

Dobra organizacja produkcji sprawia, że zamówienia wychodzą szybciej, a zarazem docierają szybciej do klientów. To ważna kwestia, którą warto rozważyć i postawić na pomysł, który spełni te oczekiwania. Zachęcam zatem do zapoznania się z propozycją od https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... produkcji/ gdzie znajdziesz wiele wartościowego wsparcia i wiedzy zarazem.
Rafałek25

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Rafałek25 »

Jeśli szukasz pomysłu na biznes to obstawiam na produkcję mebli bo to dochodowa branża o ile zadbasz o jakość. Na pewno pomogą w tym wysokiej jakości komponenty które dostaniesz tutaj https://www.gtv.com.pl/pl/ Dzięki tej firmie masz zapewnione okucia, prowadnice czy systemy szufladowe w atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości. Z takich elementów stworzysz wysokiej jakości meble.
kamilkóla

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kamilkóla »

Gdy zaczynałem rozkręcać mój biznes w postaci sklepu spożywczego, dobrze było zacząć od znalezienia stosownego sprzętu i wyposażenia. A najrozsądniejszą ofertą na tym polu dysponowali https://www.hand-spol.com.pl/oferta . Po zawiązaniu współpracy z tą hurtownią otrzymaliśmy :

maszyny,
urządzenia,
chłodnictwo,
klimatyzację,
meble,
chemię użytkową,
akcesoria,
części zamienne i materiały eksploatacyjne.

z pomocą których ruszenie z biznesem okazało się dużo prostsze!
Łukasz74

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Łukasz74 »

Jeśli jest się przedsiębiorcą, to w organizacji pracy zdalnej swoich pracowników może być przydatny dobry system CRM. Pozwoli on obserwować jakie zadania robią pracownicy w pracy oraz ile czasu na nie poświęcają. Ja w swojej firmie korzystam z systemu CRM od FIRMAO. Jest to jeden z najlepszych tego typu oprogramowań na rynku i bardzo je polecam. https://firmao.pl/ds
łukasz

Re: Pomysł na biznes

Post autor: łukasz »

Niezależnie jaki macie pomysł na biznes, pamiętajcie o tym, że warto zawsze inwestować w rozwój Twojego biznesu. Poczytajcie sobie o Automatyzacji i robotyzacji przemysłu na http://www.m-finanse.pl/jak-wyglada-rob ... siebiorstw. Możecie wyciągnąć z tego wiele ciekawej i pożytecznej wiedzy. Dążenie do automatyzacji całego procesu produkcyjnego to na pewno coś, o co wielu walczy.
Michał20

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Michał20 »

CRM to bardzo dobre oprogramowanie które potrafi pomóc w osiągnięciu sukcesu w firmie. W mojej firmie ten system pozwolił mi usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą. Korzystam z CRM od FIRMAO i jest to naprawdę dobry program, który warto przetestować, zwłaszcza że jest 14 dni darmowego okresu próbnego. http://firmao.pl/ds
kliś

Re: Pomysł na biznes

Post autor: kliś »

Jakby nie było już od początku warto w swój biznes inwestować. Trzeba iść z postępem, w przeciwnym razie nie będziemy mieli szans na utrzymanie się na rynku. Możliwości rozwoju jest naprawdę wiele, jednak coraz więcej firm z różnorakich branż decyduje się na nowoczesne technologie. Call center coraz częściej korzysta z bota głosowego. Został on stworzony do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych z konsumentem. Może on zastąpić pracę człowieka dzięki czemu część załogi można przenieść do bardziej złożonych zadań.
Jopriś

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Jopriś »

Jaki właśnie pomysł na biznes by nie był, to ja polecam teraz właśnie współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Powinno być ono terminowe, doświadczone, pilnujące całej dokumentacji. Wtedy na pewno nie będziemy mieli problemów. Z własnego doświadczenia mogę tu polecić współpracę z biurem rachunkowym https://www.akro.waw.pl/
luśka892

Re: Pomysł na biznes

Post autor: luśka892 »

Od jakiegoś czasu zajmujemy się produkcją kosmetyków na bazie surowców z oliwy z oliwek. Dostarczane przez https://ozonella.pl/wspolpraca/surowce-do-produkcji/ całkowicie spełniają moje wymagania. Wysokiej jakości oliwy umożliwiają nam stworzenie produktów o jakości kapitalnej i niezastąpionej. Nie brakuje nam z resztą chętnych na to!
pakuś93

Re: Pomysł na biznes

Post autor: pakuś93 »

PrittyWomen pisze: ↑30 sty 2019, 13:10 Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów. Wstępnie udało mi tutaj ..... , znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma elementy do mebli. Ktoś z was zajmuje się czymś takim ?
Dzięki za informacje!
Łukasz

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Łukasz »

W dzisiejszych czasach prowadząc własny biznes musimy posiadać kasę fiskalną. Polecam Wam kasoterminale gdańsk , ta firma posiada w swojej ofercie wiele rodzajów kas fiskalnych. Sam skorzystałem z ich oferty ze względu na wysoka jakość i niską cenę. Zapoznajcie się z ich ofertą. Wszelkie informację znajdziecie na stronie.
Changes

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Changes »

Pomysłów na biznes jest na prawdę dużo ;) Każdy otwiera go w tej branży w której czuje się najlepiej. Bardzo ważne też są rzeczy takie jak funkcjonowanie firmy. warto na pewno w odpowiedni sposób zarządzać bazami danych przez różnego rodzaju usługi jak np tutaj https://www.arubacloud.pl/database-as-a ... racja.aspx Ta wspomniana jest np idealna dla migracji z lokalnych baz danych.
Major Łukasz

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Major Łukasz »

Jako wyposażenie spokojnie można również potraktować mobilną myjnię parową. Coraz więcej klientów dostrzega fakt że dostaje mega wyczyszczone auto. Do tego można czyścić wydech, silnik, felgi. Potencjał jest dość spory. Fortador https://fortador.com/pl/produkty/ ma bardzo dobre rozwiązania, każdy znajdzie coś w swoim przedziale cenowym
ewkaa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: ewkaa »

Uważam, że https://kalix24.pl/Kontenerowe-zestawy- ... 154/1/full to doskonały wybór, jeśli chodzi o zestawy zasilania kontenerowego. Ich niezwykła jakość sprawia, że są one wyjątkowo trwałe i niezawodne, co przekłada się na efektywne działanie przez długi czas.
ODPOWIEDZ