Pomy ciepła

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
RomanŚutak

Pomy ciepła

Post autor: RomanŚutak »

Hej, planuje kupić pompę ciepła. Podobno to dość ekologiczne i tanie rozwiązanie. Wielu znajomych także rozważa taką opcję. Zresztą, to podobno nowy trend, który idealnie sprawdza się w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi. Co o tym sądzicie? Warto inwestować w takie rozwiązania? Doradźcie, proszę!
Anna_Kamińska12

Re: Pomy ciepła

Post autor: Anna_Kamińska12 »

Pompy ciepła to rzeczywiście ekologiczne i efektywne rozwiązanie. Ja mam pompę w swoim domu i jestem z niej bardzo zadowolony. Ja niestety, nie miałem okazji korzystać z usług Netsu, ale moja siostra z mężem już tak. Szczerze, to im zazdroszczę, że na nich trafili. Ich pompa, którą kupili w Netsu, jest nowocześniejsza i wydajniejsza niż moja.
KoczędaJerzy

Re: Pomy ciepła

Post autor: KoczędaJerzy »

Tak, pomy ciepła są zdecydowanie ekologiczną formą ogrzewania domu. Mimo że na początku wydaje się, iż jest to drogie rozwiązanie, to jednak na przestrzeni czasu jest taniej. Nie ma co ukrywać, rachunki za ogrzewanie np. gazem idą z roku na rok w górę. Jeśli chodzi o Netsu, firma zbiera świetne recenzje, więc chyba warto skorzystać z ich usług.
Ździsiek

Re: Pomy ciepła

Post autor: Ździsiek »

Mój przyjaciel zamontował pompy ciepła od Netsu i jest wniebowzięty. Urządzenie chodzi rewelacyjnie, ekipa montująca - zrobiła dobrze swoją robotę. Za nim pierwsza zima i… niże rachunki za ogrzewanie. Grzał dużo, bo w zimie urodziło mu się dziecko. Także z czystym sumieniem można polecić pomy ciepła jako sposób na ogrzewanie domu.
JerzykŚlęmp

Re: Pomy ciepła

Post autor: JerzykŚlęmp »

Ja mam pompy ciepła. Namówiła mnie na to firma Netsu. Nie żałuję tej decyzji. Co więcej, cieszę się, że mimo wielu wątpliwości dałem się namówić. Urządzenie działa bez zarzutu. Już widzę pierwsze oszczędności w rachunkach za ogrzewanie. Dla mnie to ważne, aby w domu było ciepło a na rachunku kwoty nie zwalały z nóg.
ŚliwaTomasz

Re: Pomy ciepła

Post autor: ŚliwaTomasz »

Też polecam pompy ciepła od Netsu. Namówił mnie na nie mój kolega to była świetna decyzja. Już widzę niższe rachunki za ogrzewanie. Nie wiem czy wiecie, ale z tymi pomami można też starać się o dofinasowanie na montaż paneli. Ja chyba tak zrobię. Jak już być eko, to na maksa. 😊
SłotaKarol

Re: Pomy ciepła

Post autor: SłotaKarol »

Fajnie, że coraz więc osób szuka alternatywnych i ekologicznych sposobów na ogrzewanie, dlatego sprzedaż pomp ciepła to całkiem niezły pomysł na to, aby znaleźć ciekawy sposób na ogrzewanie domu. Jeśli chodzi o Netsu, to wydają się rzetelną firmą, z którą nie powinno być żadnych problemów, jeśli o zakup i montaż całego sprzętu.
SławkaRz

Re: Pomy ciepła

Post autor: SławkaRz »

Pompy ciepła wydają się być bardzo dobrym kierunkiem jeśli chodzi o ogrzewanie domu. Oczywiście moim zdaniem to dobry kierunek jeśli współgrają z instalacją fotowoltaiczną. Co robicie ze starymi ale sprawnymi piecami, na przykład na ekogroszek ? Moim zdaniem piece co używane z powodzeniem można jeszcze sprzedać. Trzeba tylko znaleźć platformę na której takie ogłoszenia można wystawić. Jedną z nich jest Pokato.
martii

Re: Pomy ciepła

Post autor: martii »

Anna_Kamińska12 pisze: ↑14 wrz 2021, 8:40 Pompy ciepła to rzeczywiście ekologiczne i efektywne rozwiązanie. Ja mam pompę w swoim domu i jestem z niej bardzo zadowolony. Ja niestety, nie miałem okazji korzystać z usług Netsu, ale moja siostra z mężem już tak. Szczerze, to im zazdroszczę, że na nich trafili. Ich pompa, którą kupili w Netsu, jest nowocześniejsza i wydajniejsza niż moja.
Moim zdaniem taka pompa ciepła dla domu to chyba teraz najlepsze rozwiązanie pod wzgledem ekologii no i można mieć pewność że nie trzeba będzie nic zmieniać przez dłuższy czas ;)
hedźwig66

Re: Pomy ciepła

Post autor: hedźwig66 »

RomanŚutak pisze: ↑14 wrz 2021, 8:39 Hej, planuje kupić pompę ciepła. Podobno to dość ekologiczne i tanie rozwiązanie. Wielu znajomych także rozważa taką opcję. Zresztą, to podobno nowy trend, który idealnie sprawdza się w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi. Co o tym sądzicie? Warto inwestować w takie rozwiązania? Doradźcie, proszę!
Ja również polecam, bo pompa ciepła to naprawdę godne uwagi rozwiązanie. Przede wszystkim, jest to bardzo nowoczesna i opłacalna opcja, dlatego jeśli tylko ma się możliwość, naprawdę warto skorzystać. Sam zdecydowałem się na pompę ciepła za namową mojego brata - byłem dość sceptyczny, ale gdy już dałem się przekonać to ani razu tego nie żałowałem. Skontaktowałem się z firmą Grund z Chorzowa, która specjalizuje się w instalacji oszczędnych źródeł energii. Dokładnie ich o wszystko wypytałem, dostałem naprawdę szczegółowe informacje i rozbudowane odpowiedzi, więc po konsultacji z nimi czułem się o wiele bardziej zorientowany w temacie. Potem zdałem się już w 100% na nich - dopasowali odpowiednią konstrukcję do mojego domu i zajęli się jej montażem od A do Z: https://www.grundinstalacje.pl/pompy-ciepla Naprawdę cieszę się, że wybrałem właśnie ich, bo jakość oferowanych przez nich usług jest świetna. Polecam ich każdemu, kto chce dowiedzieć się więcej odnośnie pomp ciepła (i nie tylko).
Jawol

Re: Pomy ciepła

Post autor: Jawol »

Sam także jestem na etapie takich rozważań i chciałbym się was zapytać czy może ktoś z was posiada pompę ciepła Kaisai? Pytam się dlatego, że widziałem reklamę w telewizji i chciałbym jak najwięcej o tym producencie się dowiedzieć. Sam teraz nie wiem czy aby na pewno będzie to dobra decyzja.
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Pomy ciepła

Post autor: szogunek »

Jeśli zależy wam na generowaniu oszczędności w waszym domu lub mieszkaniu, warto rozważyć zastosowanie pomp ciepła i rekuperacji. Na stronie internetowej: https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... ialna.html bez trudu znajdziecie interesującą ofertę, która zapewni wam komfort grzewczy w korzystnej cenie.
ODPOWIEDZ