Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
igła

Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: igła »

Hej, czy ktoś z Was korzystał może z usług jak w tytule? Ja szukałam jakiegoś sposobu na udokumentowanie i uwiecznienie prac budowlanych. Prześledziłam kilka stron i na tej https://www.overclockers.pl/filmowanie- ... -dla-kogo/ znalazłam to, co mnie zainteresowało. Takie filmowanie z drona może okazać się strzałem w dziesiątkę. Co by nie mówić to daje to możliwości pokazania wybranego obiektu z nowej dotąd niespotykanej perspektywy.
gośka

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: gośka »

Opcja ciekawa, ale przede wszystkim należy nauczyć się posługiwać się takim urządzeniem, aby robić to w sposób profesjonalny. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/egzam ... rona-uavo/ . Jest tam bowiem namiar na szkolenie, gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji.
róża

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: róża »

A tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25280.html sprawdzaliście już ofertę na drony? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Mają tam różnego typu sprzęt oraz akcesoria. Każdy produkt jest dokładnie opisany. Trzeba się tam na spokojnie rozejrzeć, przejrzeć dostępne modele i wybrać najlepszy z możliwych.
ODPOWIEDZ