Dziedziczenie rodzinnej firmy

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Julianna-91
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 17:15

Dziedziczenie rodzinnej firmy

Post autor: Julianna-91 »

Cześć. Jak wyglądają procedury związane z przekazaniem rodzinnego biznesu? Macie w tej kwestii jakąś wiedzę? Podejrzewam, że najlepiej będzie skontaktować się z prawnikiem. Jak uważacie?
Awatar użytkownika
Subisława1976
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 7:20

Re: Dziedziczenie rodzinnej firmy

Post autor: Subisława1976 »

Pomoc dobrego radcy prawnego wiele ułatwia. Ja mogę polecić kancelarię Grabowski i Wspólnicy, bo przedsiębiorczość rodzinna to dla nich chleb powszedni. Mają indywidualne podejście do klienta i duże doświadczenie w prawie.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Dziedziczenie rodzinnej firmy

Post autor: Kimin »

Nam w kwestiach prawnych zawsze pomaga nasz sprawdzony mecenas ze Szczecinia - pan Weglowski. Nie tylko mega rzetelny czlowiek, ale tez bardzo konkretny i zaangazowany w sprawy. Gdyby ktos potrzebowal to 918203303 zostawiam numer telefonu, bo takiego prawnika to ze swieca szukac :)
Awatar użytkownika
danara
Posty: 79
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:04

Re: Dziedziczenie rodzinnej firmy

Post autor: danara »

Tak naprawdę sukcesja przedsiębiorstwa może po prostu nieźle namieszać i nie być taka łatwa do przeprowadzenia, ale od tego mamy przecież pomoce firm takich jak Patroni. Oni mogą przejąć chwilowo przedsiębiorstwo, do czasu, aż wszystkie formalności sądowe nie zostaną zakończone. Myślę, że to rozsądne podejście.
ODPOWIEDZ