Czyszczenie linii produkcyjnej

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Zulugula
Posty: 49
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:11

Czyszczenie linii produkcyjnej

Post autor: Zulugula »

Szukam firmy, która dysponuje piaskarkami i oczyszczarkami. Sprzęt jest potrzebny do linii produkcyjnej, którą ma w zakładzie mój ojciec. Ktoś by mógł mi polecić kogoś sprawdzonego i zaufanego ?
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Czyszczenie linii produkcyjnej

Post autor: roben »

Mój krewny zajmuje się właśnie taką branżą i ostatnio jak u nas gościł, opowiadał sporo o swojej działalności i o firmie https://blastech.pl/ , z którą niedawno rozpoczął współpracę. Dobrze byłoby się właśnie z nimi skontaktować, bo z tego, co wiem, oferują właśnie takie urządzenia i usługi, których szukasz. Mają spore doświadczenie w czyszczeniu różnych powierzchni.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 76
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:47

Re: Czyszczenie linii produkcyjnej

Post autor: nika »

A nie będą Ci w tym celu potrzebne też różne środki czystości? Wydaje mi się, że o tym też warto pomyśleć. Dlatego zajrzyj na stronę https://www.emop.pl/, gdzie kupisz wszystko, co potrzebne do sprzątania. Są to produkty bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
rywal
Posty: 60
Rejestracja: 05 sty 2020, 22:45

Re: Czyszczenie linii produkcyjnej

Post autor: rywal »

nika pisze: 22 sty 2019, 12:15 A nie będą Ci w tym celu potrzebne też różne środki czystości? Wydaje mi się, że o tym też warto pomyśleć.
Linii oraz hal produkcyjnych nie czyści się samemu. Do tego trzeba mieć specjalistyczny sprzęt i umiejętności, a tym wszystkim dysponują firmy sprzątające. My zamawiamy czyszczenie hali u Pro Clean https://clean-pro.com.pl/sprzatanie-hal-produkcyjnych/. Miałem do nich namiar od znajomego. Zawsze zlecam takie czynności tylko sprawdzonym osobom.
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: Czyszczenie linii produkcyjnej

Post autor: Kimin »

Zglos sie do https://ewa-pol.pl/sprzatanie/sprzatanie-przemyslowe/ - oni zajmuja sie wlasnie sprzataniem przemyslowym. Swietna, rzetelna firma, naprawde dokladnie i solidnie wykonuja swoje obowiazki a oferta jest uczciwa
ODPOWIEDZ