Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Podpowiadamy, jak otworzyć firmę poza granicami kraju, jak znaleźć odbiorców/klientów, jak odnaleźć się w innych realiach i wykorzystać je na korzyść swojego biznesu.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:52

Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Post autor: agus123 »

Siemanko, tak jak w temacie. Myślę o jakimś biznesie w Holandii. Z Waszych obserwacji, jaka branża ma tam duży popyt? Biznes za granicą to ciekawa opcja, miałbym też fajne opcje powrotów do Polski co jakiś czas bo znalazłem bardzo fajne przewozy w wygodnych busach na http://przewozydoholandii.net.pl . Co o tej Holandii możecie mi powiedzieć?
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 440
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Post autor: Neya »

Nie mam pojęcia, ale trzeba byłoby się zorientować, jakie są potrzeby rynkowe.
Awatar użytkownika
Juszczak
Posty: 205
Rejestracja: 14 mar 2019, 11:40

Re: Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Post autor: Juszczak »

Pomyslów mozemy znaleźć na prawdę wiele jak dobrze poszukamy w sieci. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy dany będzie pasowal do sytuacji w jakiej sie aktualnie znajdujemy. Sklada się na nia oczywiscie wiele czynników na ktorych opisanie nie mam tutaj czasu ani miejsca. Najwazniejszym będzie to w jaką branże chcesz wejść. Będzie to w duzej mierze zależne od tego jakie bedzie zapotrzebowanie na rynku lokalnym na dany typ uslugi. Powiem szczerze, ze wszystko co związane z branżą produkcyjną przezywa teraz istny boom. Otworzenie takiej dzialalnosci nie jest wcale trudne - chociaż warto także przemyśleć logistykę transportu - szczególnie towarów podatnych na uszkodzenia. Takie przekładki do rur dla przykładu od Sigern https://sigern.pl/ spełnią się w swojej roli jeśli produkowany i przewożony towar to np elementy ogrodzeniowe. To niewielki wydatek a potrzebny
Awatar użytkownika
oprace
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 9:02

Re: Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Post autor: oprace »

Gdy już założysz swój biznes, warto poszukać nowych pracowników. Ja korzystam z https://oprace.pl/ i tam wrzucam ogłoszenia o pracę. To bardzo wygodny sposób na pozyskanie pracowników.
Awatar użytkownika
fiona22
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 22:22
Kontakt:

Re: Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Post autor: fiona22 »

Kurcze macie odwagę. Od dawna myślę, żeby wyjechać ale jakoś ciężko mi tu tak wszystko zastawić.
kwiatószek

Re: Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Post autor: kwiatószek »

Może szkółka z tulipanami? :mrgreen:
Biet6irę

Re: Jaką branże najlepiej rozwinąc w Holandii?

Post autor: Biet6irę »

agus123 pisze: ↑27 lis 2019, 23:52 Siemanko, tak jak w temacie. Myślę o jakimś biznesie w Holandii. Z Waszych obserwacji, jaka branża ma tam duży popyt? Biznes za granicą to ciekawa opcja, miałbym też fajne opcje powrotów do Polski co jakiś czas bo znalazłem bardzo fajne przewozy w wygodnych busach na . Co o tej Holandii możecie mi powiedzieć?
nie mam informacji żadnej.
-
/formularzkontaktowy/
miśka21

Re: Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Post autor: miśka21 »

Juszczak pisze: ↑30 sie 2020, 19:20 Pomyslów mozemy znaleźć na prawdę wiele jak dobrze poszukamy w sieci. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy dany będzie pasowal do sytuacji w jakiej sie aktualnie znajdujemy. Sklada się na nia oczywiscie wiele czynników na ktorych opisanie nie mam tutaj czasu ani miejsca. Najwazniejszym będzie to w jaką branże chcesz wejść. Będzie to w duzej mierze zależne od tego jakie bedzie zapotrzebowanie na rynku lokalnym na dany typ uslugi. Powiem szczerze, ze wszystko co związane z branżą produkcyjną przezywa teraz istny boom. Otworzenie takiej dzialalnosci nie jest wcale trudne - chociaż warto także przemyśleć logistykę transportu - szczególnie towarów podatnych na uszkodzenia. Takie przekładki do rur dla przykładu od Sigern https://sigern.pl/ spełnią się w swojej roli jeśli produkowany i przewożony towar to np elementy ogrodzeniowe. To niewielki wydatek a potrzebny
I jak wrażenie finalne?
-
aborcja Czechy - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w ważnych kwestiach związanych z samym zabiegiem usunięcia ciąży w Czechach. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z polski jest bezpłatna.
ODPOWIEDZ